Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

yamaha drag star 650- czy warto??


P`vel

Rekomendowane odpowiedzi

wiem o tym, o moc mi nie chodzi bo to temat rzeka i sprawa do przemyślenia i do przejechania się samemu ,ale stan techniczny czy coś co widać na zdjęciach, ten przebieg , jak to wygląda ogólnie- czy warto jakość/cena która też wzrasta proporcjonalnie do pojemności silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeskakuje z gsx-f 600 86km czyli mocy i tak będzie mniej, ale chodzi o styl (:

z tego draga 650 chyba się wyluzuję bo za dużo kontrowersji czytam o tym moto.

więc co mamy w przedziale 750-1100 ciekawego, nie za drogiego i dostępnego??

honda shadow

kawasaki 900 ( ale tam nie ma kardana tylko pas a to jednak koszty później dochodzą o ile się nie mylę taki pas ok.1000zł)

drag tylko 1100

v-star

no i suzi volusia 800 mój faforyt

pod względem żywotności i jakości to chyba podobne wszystkie są , a jak jest z częściami serwisami itp to tez podobne sprawy ? czy któryś z nich ma jakieś wady większe np. wygoda jazdy, spalanie, zawieszenie itp.??

ma służyć na średnie wypady samemu lub we we dwójkę z małym bagażem ew.

mam jeszcze takie pytanie, jak się ma kardan do łańcucha?? jeśli chodzi o komfort jazdy coś zmienia, serwis , itp??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i suzi volusia 800 mój faforyt

pod względem żywotności i jakości to chyba podobne wszystkie są , a jak jest z częściami serwisami itp to tez podobne sprawy ? czy któryś z nich ma jakieś wady większe np. wygoda jazdy, spalanie, zawieszenie itp.??

No właśnie z Violką to jest tak że się jeździ, jeździ i zapominasz że jest coś takiego jak awaria.

No chyba, że trafisz źle i kupisz jakąś felerną.

Dobry i sprawdzony serwis masz tutaj http://www.modbikechoppers.pl/

ma służyć na średnie wypady samemu lub we we dwójkę z małym bagażem ew.

Jeżeli to ma być spokojna jazda to Violka jest ok, wiadomo to nie VL1500 ale spokojnie daje radę.

mam jeszcze takie pytanie, jak się ma kardan do łańcucha?? jeśli chodzi o komfort jazdy coś zmienia, serwis , itp??

Przy wale zapomnisz o czymś takim jak napęd !!!

Serwis polega na wymianie raz na kilka lat oleju w tylnym dyfrze i raz w roku kontrola.

Roczniki od 2005 roku są na wtrysku - spalanie 4-4,5 l/100km.

Starsze są na gaźnikach ale i tak myślę że 5 l/100km nie przekroczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak chyba właśnie będzie, tylko teraz czy tańszy starszy i ubrany, czy droższy młody i goły- taki mam dylemat bo budżet bardziej by mi pasował do tego pierwszego.

http://allegro.pl/show_item.php?item=2425565383&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

http://otomoto.pl/suzuki-vl-800-volusia-boulevard-c50-M3259864.html

takie dwa mam na uwadze. ten wtrysk mnie męczy teraz że było by dobrze juz na nim ale nie mozna mieć wszystkiego. co sądzicie o tych moto z linków??

fish_79- dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.