Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motorowerzysci-młodzi pasjonacij


Krzychu1438

Rekomendowane odpowiedzi

To jest cholerny fakty, całkiem niedawno użytkownik skutera zignorował znak "ustąp pierwszeństwa", pinda nawet nie popatrzyła się w lewo i bym zaliczy

niezłego dzwona. Wiem, że sporo jest takich ludzi na drodze ale chodzi mi generalnie o to, że większość skuterowców to małolaty które nie ogarniają skrzyżowań czy znaków!

Zbyt łatwo i stereotypowo traktujesz osoby jeżdżące skuterami. Ktoś złośliwy mógł by powiedzieć coś podobnego o młodocianych motocyklistach zapierdalaj..ch po mieście swoimi ścigaczami. Większość z nich, to "małolaty, które nie ogarniają skrzyżowań czy znaków!" - to są Twoje słowa. Mało który posiada pewnie prawo jazdy. Znamy wszyscy przypadki, gdy np "zaawansowany, doświadczony motocyklista" przejeżdża na czerwonym świetle i powoduje wypadek, inny jedzie 150 po mieście i uderza w puszkę, która "wymusiła mu pierwszeństwo na drodze!"

Więc może nie generalizujmy, ok. Wśród motocyklistów i wśród skuterowców nie brakuje osób bez wyobraźni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

a ja wszystkich pozdrawiam jak leci.......motorowerzystow, rowerzystow, dzieci stajace na poboczu, staruszki, laski, pracownikow drogowych (policja) tych pracownikow drogowych co drogi naprawiaja, kierowcow Tira, osobowek i nawet wozkow inwalidzkich :D

Wpędzasz mnie w kompleksy. Ja pozdrawiam tylko prostytutki i to w tylko te ładne ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.