Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Młodzi (stażem) motocykliści


dembis

Rekomendowane odpowiedzi

No ja proponuje jak spadnie trochę śniegu skoczyć na Wisłę polatać trochę na parapetach :D

Na parapetach nie jeżdzę, gdy 2 lata temu po takowym jeżdzeniu spędziłem 7 tyg na L-4 a kolano do dzisiaj o sobie przypomina.

Ale ludzie padła inna propozycja, a ja zostałem wybrany do ogłoszenia tego na forum :)

Zatem może są chętni na spotkanie świąteczne 15 grudnia w okolicach godziny 18?

Miejsce do ustalenia, jak wyraża chęć obecności ludzie z małych mieścin ( okolice Rybnika :) ) lub ludzie z "zagranicy" to myślę o Katowicach lub innym dobrze skomunikowanym miejscu!

więc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś i ja mam do Ciebie prośbę: bądź :P

A co źle Ci było samej w męskim towarzystwie?

 

dobra, niech będzie ... :P

Aguś wszystko fajnie tylko mnie biedną studentke nie stać ani na parapety, ani boazerie :P więc może być dupolot? :D

A wszystko jedno byle gdzies blisko PKP   :) i kiedy? Bo ostatnio troche pomyliłam terminy :P

Ahhh piszę jeszcze raz 15 grudnia , sobota godz 18 wstępnie.

Co do miejscówki powiem tak ja jestem otwarty,ale najlepiej coś blisko dworca gdyż niektóre osoby wracają pociagiem, a Hipnoza czy 2B3 jest dość daleko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do miejscówki powiem tak ja jestem otwarty,ale najlepiej coś blisko dworca gdyż niektóre osoby wracają pociagiem, a Hipnoza czy 2B3 jest dość daleko!

Grzegorzu proszę Cię... od dworca PKP to jest ok.15 minut na nogach, ale może być też na dworcu (jest nowy)

A tak serio to może ustalimy to 15 grudnia (zadzwonię do Ciebie) na dworcu PKP biorąc pod uwagę że będzie kogo odebrać (Monika?) i wtedy skonfrontujemy rzeczywistość i nasze możliwości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam drużynę "alpha" :) Melduje, że od sezonu 2013 z wielką chęcią dołączam się do spotkań i wyjazdów :) Sam też postaram się coś fajnego organizować. Jeśli np. lubicie wypady w okolice jury to spoko. Mam tam działkę, można zrobić kiedyś 2 dniowy wypad :) Sprzęta już mam, jest zwarty i prawie gotowy do sezonu (jeszcze nie ma blachy rej.) Więc jakby to powiedzieć z chęcią dołączam do grupy młodych stażem motocyklistów :) Pozdrawiam- Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie ma sprawy, dla mnie to też fajna przygoda :) Oczywiście będę Was też wtedy prosił o Wasze miejsca które byście chcieli odwiedzić na jurze. Garaż na działce jest więc martwić się o sprzęty nie trzeba. Brama również mocna :P Pozostaje tylko czekać do ładnej pogody w okolicach kwietnia/maja, by już ciepło było i witaj przygodo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.