Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bo życie jest po to- by śmigać na moto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Marek-J-bie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka...............i zaczełem swoją przygode z moto.

Robię prawo-jady A , ale pierwszej jazdy nie wspominam mile..................

Wykręciłem pare 8-emek , slalom itp.

Jazda w Bielsku................. jade powolutku...............za mną kolo w L-ce.......................światła ........... kolo opelkiem zapierd**a wyprzedza L-ke i jeb mi wtył............. stary leży.................

Policja , pogotowie , kupa szumu..........................staremu nic. :-)

To była moja pierwsza jazda.

Dziś poszalałem................................. dobra , na skuterze i czymś takim dziwnym............ale100 leciało.

To moje pierwsze jazdy.................. ale podjarałem się jak dziewica na wydaniu...............

Pokochałem to......................... za 4 tyg egzamin........................

Napoczątek chce coś "małego"

Kawasaki 400-setke oglądałem...................trza się nauczyć najpierw.

Ech........może ktoś jest z okolic i by dał pojeżdzić................... tak powolutku , nauczyć się.

Najlepsza akcja................. śmigam tym czyś..............pojemn. 80...............ikoloz naprzeciwka robi LWG.........................moje pierwsze.................... na skuterze LWG możesz dostać tylko z wyprostowanym środkowym palcem.............niestety................

LWG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAKT...może nauczył............nikt się nie rodzi na moto............... a uczyć się zawsze trzeba.

Co jamoge.........na sucho na fotelu???

Chce jeżdzić................. nie być "miszczem" prostej.

Ktoś znający temat musi mnie maumieć.............. na szkoleniu............. tego nie ma.

Byłem na badaniach to lekarz mi powiedział............. z tym moto to ostroznie..........

Więc chce z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha Chyba j*bne XD BASTEK nie bądź morderca! :P A przez Oskanio bym sie udusił... Piłem herbate :)

Marek-J-bie..............dobrze Ci powiedzieli..............................kup se moto bo............... nikt Ci nie da........................... Pozdrawiam i życzę powodzenia....................................!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.