Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mikołów i okolice


Hyde

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem chetny wylacznie na krotsze trasy ze wzgledu na niezbyt wygodny sprzet. Znajomy pewnie tez sie dolaczy, tylko dajcie znac tutaj odpowiednio wczesniej, bo teraz zanim zdaze sie zorientowac, ze jest propozycja to zwykle juz jest po lataniu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napewno w 22-24.06 się gdzieś wybiorę z żonką (zonka niestety autem) może na Pogorię popływać jak się utrzymie taka pogoda taka pogoda kto chętny?

Może jeszcze jakis zanjomych wyciągnę nie tylko na motorach.

A 24.06 - http://www.motocykle...nurow-24062012/ na rozluźnienie.

Dam jeszcze znać co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Znlalazłem dwie ciekawe stronki na pierszej można dodawać traski, tylko jak chce się dodać punkt pośredni na mapie

to trzeba po naciśnięciu prawego przycisku myszy wybrać z menu "Add to Google Photos Screensaver" i oczywiście trzeba się zalogować.

Wzuciłem ciekawą traskę z Mikołowa na Baraniok w sam raz na rozgrzanie ;-]

http://moto-nawigato...ute/details/312

Po za tym tak jak w temacie, co jak gdzie kiedy się robi w Mikołowie?? Dawajcie znać co się dzieje, gdzie jeździcie itp. może pośmigamy tu i uwdzie ;-].

Witam jestem również z Mikołowa i choć mam skromną maszynke obecnie Kingway Chopper to chciałem sie zapytać czy któregoś dnia mógłbym dołączyć do przejażdżki np. do Chudowa lub jakieś inne miejsce :D ??? Bardzo bym się ucieszył prosze o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem również z Mikołowa i choć mam skromną maszynke obecnie Kingway Chopper to chciałem sie zapytać czy któregoś dnia mógłbym dołączyć do przejażdżki np. do Chudowa lub jakieś inne miejsce :D ??? Bardzo bym się ucieszył prosze o odpowiedź

Eee, do Chudowa nie trzeba się dołączać, tam nie ma daleko. Po prostu przyjedź w czwartek ;).

LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siema,

Jestem początującym motocyklistą i tak się zastanawiam, czy znacie w okolicy Mikołowa jakieś dość duże parkingi? Muszę potrenować przeciwskręt, hamowanie awaryjne, itp. Jeździłem u siebie na Wyrach pod lasem, ale tam asfalt zapiaszczony i dużo rowerzystów. Nie ukrywam, że tez by mi bardzo pomogło, jakby ktoś bardziej doświadczony powiedział mi co i jak robię źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.