Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czeladź M1 - piątkowe spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

,,,wiec dostalam" przyzwolenie" hiihhihi od Frediego:) .. na temat wycieczki na http://photo.bikestats.eu/zdjecie,26199,krakow-zakrzowek-lazur.html .....wiec jutro spotykamy sie o 10.30 pod M1 Czeladz.. o 11 wyjazd gora 11.15. predkosc 150/160 tak myslimy wyjdzie w praniu:D.... nie zapomnijmy o kocach recznikach i kostiumach zeby ktos nie zalowal ze nie wziol a na bank znajda sie milosnicy zimnej wody:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za fajny dzien w fajnym towarzystwie szczerze nie spodziewalam sie ze bedzie was tylu:) (22 motocykle:)) jak na zlot ihih (orgaznizacja na 6 ... predkosc pilowanie zeby nikt sie nie zgubil ... 6... super )..choc krakow nie wypalil tak jak chcielismy dzieki mundurowym;/ to na trzebini sie odbilo wszystko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za fajny dzien w fajnym towarzystwie szczerze nie spodziewalam sie ze bedzie was tylu:) (22 motocykle:)) jak na zlot ihih (orgaznizacja na 6 ... predkosc pilowanie zeby nikt sie nie zgubil ... 6... super )..choc krakow nie wypalil tak jak chcielismy dzieki mundurowym;/ to na trzebini sie odbilo wszystko:)

dzięku wszystkim, faktycznie teraz nam poszło lepiej niż na początku :) trzeba jeszcze uważać na światła I dogadać pierdoły bo zatrzymywanie się co kilka km bo ktos chce siku, ktoś je a ktoś musi zatankować jest męczące, to nie pielgrzymka i albo jeździmy albo siedzimy :) samo pilotowanie czy ktoś się nie zgubił itp Fredi dobra robota teraz nikt nie powie że ciężko było dogonić i nie wiedział gdzie pojechała reszta :) Pozdro i do następnego piątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa była konkret, nawet kuzyna spotkałem po paru latach ;p jazda też była ciekawa z paroma atrakcjami :D a dzisiaj znowu robota i nic mi się nie chce :/ Zbieram siły na następny weekend, heheh

Gąska, te zdjęcia to żeś pozrzucała po chińsku, w 3 albumach są te same zdjęcia ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa była konkret, nawet kuzyna spotkałem po paru latach ;p jazda też była ciekawa z paroma atrakcjami :D a dzisiaj znowu robota i nic mi się nie chce :/ Zbieram siły na następny weekend, heheh

Gąska, te zdjęcia to żeś pozrzucała po chińsku, w 3 albumach są te same zdjęcia ;p

taa.. ups //:P postaram sie poprawic ale nie obiecuje:P)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.