Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

kolejny protest z udziałem motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

unfamiliar, żenujący to jesteś Ty i reszta kolesi, którzy przyjechali by na protest jakby ktoś im obiecał imprezkę z darmowym browarem w tle.

Ten naród jest chory władają nim potwory! a reszta to ..... szkoda słów i liter. Wszyscy narzekają ale jak trzeba coś zadziałać to nie ma nikogo. Wystarczyłoby, żeby kilku z Was podjechało i już byłoby konkretniej a tak wszyscy myślą, że tylko garstce nic nie pasuje. Wam też nie pasuje ale potraficie tylko jęczeć w towarzystwie przed swoimi wielkimi plazmami.

Zenada.

Pozdrawiam i żegnam!

Nawet jeśli kupię motor a tak będzie wkrótce to nie będę się wspólnie bawił. Tak jak większość zadbam o własne podwórko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłoby, żeby kilku z Was podjechało i już byłoby konkretniej a tak wszyscy myślą, że tylko garstce nic nie pasuje. Wam też nie pasuje ale potraficie tylko jęczeć w towarzystwie przed swoimi wielkimi plazmami.

Ile takich protestów było już organizowanych ? Któryś wgl. odbił się większym echem ? Wydaje mi się, że żaden, przynajmniej ja nic nie słyszałem.. A od czasu pierwszego protestu, cena paliwa nie spadła nawet o grosz, a nawet wzrosła.

Wydaje mi się, że ilu motocyklistów, czy samochodziarzy by nie przyjechało to i tak nic w tej sprawie nie zdziałacie, no.. może poza tym, żę na darmo spalicie spore ilości paliwa.

Może zamiast danego dnia zbierać większą grupę ludzi, po to by w proteście przeciwko wysokim cenom paliwa, pojechać na stacje i zalać bak, lepiej przesiąść się na busa, rower, konia, etc. i po prostu nie korzystać z prywatnego środka transportu, z napędem spalinowym.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unfamiliar, żenujący to jesteś Ty i reszta kolesi, którzy przyjechali by na protest jakby ktoś im obiecał imprezkę z darmowym browarem w tle.

Ten naród jest chory władają nim potwory! a reszta to ..... szkoda słów i liter. Wszyscy narzekają ale jak trzeba coś zadziałać to nie ma nikogo. Wystarczyłoby, żeby kilku z Was podjechało i już byłoby konkretniej a tak wszyscy myślą, że tylko garstce nic nie pasuje. Wam też nie pasuje ale potraficie tylko jęczeć w towarzystwie przed swoimi wielkimi plazmami.

Zenada.

Pozdrawiam i żegnam!

Nawet jeśli kupię motor a tak będzie wkrótce to nie będę się wspólnie bawił. Tak jak większość zadbam o własne podwórko!

peter Tyś jest obrażalski gorzej niż dzieciak w piasku. Facet ma inne zdanie niż ty i napisał czemu, a ty sie spinasz jak stringi w praniu. Z takim podejściem to żaden protest ci nie wyjdzie, bo zamiast ludzi jednoczyć wokół tych swoich idei to właśnie podzieliłeś. Jak dzieciak.

Napisałem już w innym temacie, był tu chyba nawet cytat, chociaż trochę wycięty z kontekstu, ale nieszkodzi, bo każda akcja która przyniesie jakiś skutek jest dobra. Niemniej jednak porywać się z motyką na słońce jest bez sensu i głupio i podobnie jest z tym protestem. Zastanów się co chciałes osiągnąć i jak to wpłynie na kogoś kto decyduje o cenach paliwa w kraju, czyli na rząd można chyba rozumieć, bo przeciez nie protestowaliście dla samego faktu.

Nie wiem jak według was się akcja udała, ale ja nie znalazłem żadnej informacji, nie zamieszczacie żadnych filmików ani zdjęć (chyba że gdzie indziej, w innym temacie?).

Jesteście chyba skupieni wokół akcji "Blokada stacji", jak wyczytałem http://kontakt24.tvn...jna,265318.html ta teraz to byłą 3 akcja. I co?

Mam wrażenie, że nie rozumiecie, że w naszym kraju jeśli dobrze nie przypierd.. to nikt Cię nie usłyszy. Dlatego jak już wam się znudzi blokowanie stacji to spróbujcie zablokować wyjazdy z rafinerii, nie jest ich dużo więc może akcja będzie lepiej zorganizowana i wtedy wiadomo, że nie trzeba będzie blokować stacji benzynowych, bo jak porządnie zablokujecie rafinerie to żadna stacja nic nie sprzeda.

Możecie też pomyśleć nad zablokowaniem Warszawy, szczególnie okolic ulicy Wiejskiej, najlepiej w czasie Euro i przed meczem 8 czerwca. Tusk nie dojedzie na mecz więc jest szansa, że zostaniecie dostrzeżeni, a dzięki wam i może my też. I o to przecież Wam chyba chodzi?

Chociaż musicie się bardziej postarać, bo konkurencja nie śpi ;)http://wiadomosci.on...,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

becker piszesz żebyśmy cyt."spróbujcie zablokować wyjazdy z rafinerii" lub dalej "Możecie też pomyśleć nad zablokowaniem Warszawy," i jeszcze "Chociaż musicie się bardziej postarać"

Więc wiem wszystko my mamy "spróbować", my "możemy", i jeszcze my "musimy" a co WWWyyyyy zrobicie będziecie się przyglądać i jak wrazie daj Boże coś z tego wyjdzie to powiecie, że nas wspieraliście i popieraliście?! Żenada. Niech będzie, że się spinam jak dzieciak ale napisałeś co wiedziałeś, nic dodać nic ująć. Ktoś ma zrobić a Wy będziecie z boku jak nie będzie efektu to powiecie, że mówiliście, że to nie ma sensu!

Ten kraj jest chory i społeczeństwo też się "przeziębiło"

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

becker piszesz żebyśmy cyt."spróbujcie zablokować wyjazdy z rafinerii" lub dalej "Możecie też pomyśleć nad zablokowaniem Warszawy," i jeszcze "Chociaż musicie się bardziej postarać"

Więc wiem wszystko my mamy "spróbować", my "możemy", i jeszcze my "musimy" a co WWWyyyyy zrobicie będziecie się przyglądać i jak wrazie daj Boże coś z tego wyjdzie to powiecie, że nas wspieraliście i popieraliście?! Żenada.

Normalne społeczenstwo dzieli się - między innymi - na tych co chcą coś zrobić i na tych co czekają aż inni zrobią. Trzeba to zaakceptować, nie ma się co obrażać na rzeczywistość, bo jej takim zachowaniem nie zmienisz.

Jak WAM się uda, to możesz być pewien, że pierwszy tutaj zatrąbię o WASZYM zwycięstwie i sobie nie przypiszę ani krzty WASZEGO triumfu. Pozwolę sobie jedynie - jeśli mi pozwolicie - na małe korzystanie w postaci tańszego tankowania. Ale wszędzie będę WAM dziękował i będę WASZYM dłużnikiem.

Czemu nie dopuszczasz tego do siebie, że ktoś może mieć inne zdanie na temat Waszego protestu? Tak jesteś zapatrzony w to co według Ciebie, idealnie robisz, że nie ma czasu i chęci dla innych argumentów? Chcesz coś zrobić to rób, ale nie narzekaj, że inni za tobą nie poszli. Mają takie prawo. Widać byłeś mało przekonywujący albo za słaby, żeby innych pociągnąć. A jak ci podać na tacy, co zrobiłeś źle to się obrażasz. To jest właśnie żenada, niestety.

Pamietam jak blokowaliśmy bramki na A-4, po każdej akcji były rozmowy, zdjęcia, różne fora trzeszczały w szwach od dyskusji.

A po waszym proteście co jest? Cisza.

Ty jedynie się rzucasz, że ktoś wyżej wypomniał Ci ignorancję w sprawie wyborów.

Chętnie przeczytam jakieś sprawozdanie, notkę, zobaczę filmik albo jakieś zdjęcia z Waszej akcji. Bez złośliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli chyba widzisz, że albo organizacja padła albo sama akcja bez sensu, skoro w Rudzie było całe 10 osób.

Nie tędy droga, górnicy jak chcieli, żeby ich rząd dojrzał to pojechali do Wa-wy i palili pod sejmem opony, a pielęgniarki stworzyły miasteczko z namiotów i w każdej TV był to temat dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie co racja to racja, ale przynajmniej probowalismy i bedziemy probowali dalej, mam nadzieje za do akcji na EURO przylaczy sie duzoo wiecej osob...w maju szykuje sie kolejny protest, mam nadzieje ze zbierze sie wieksza grupka kierowcow samochodow jak i jednosladow, chocby i nawet wiekszosc przyjechala tylko z ciekawosci( tak jak ale juz wiem ze w nastepnym protescie tez bede uczestniczyl) bo licza sie checi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chęci to się liczyły u Kmicica. Wystarczy że dobrze "szablą robił" i już go zauważono.

Doprawdy. Poczytajcie o mechanizmach makro i mikroekonomicznych, o budżecie i jego tworzeniu, o podstawach ekonomii państwa, zależnościach rynków... Nie mówię tu o literaturze

wysokospecjalistycznej.

Wyróbcie sobie własne zdanie i głoście je, dopiero wówczas, gdy będziecie mieli pojęcie z kim i o co chcecie "walczyć". Ktoś Was zaagitował, zrobił się szum i wyszło jak wyszło.

Prawdziwy problem tkwi gdzie indziej.

Otwórzcie oczy i uszy. Patrzcie, słuchajcie i uczcie się.

Swoją pracą dajcie dobre świadectwo.

Swoją mądrością przyspórzcie nam dobrobytu.

Swoja uczciwością zmieniajcie wizerunek Polski.

Te pretensje. "Ja byłem", "ja znowu pojadę" - to gówno warte. Milion razy łatwiej pokrzyczeć pod stacja benzynową, niż wziąć się do roboty, dumę i lans schować do kieszeni, a

rozliczać się po cichutku - we własnym sumieniu.

To znowu tylko moje zdanie.

I na marginesie. Mam pytanie. Czy paliwo w Europie jest tańsze niż w Polsce czy droższe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty jestes motocyklista czy tylko zadymiarz?

Szuja jestem osobą, która wierzy, że coś zmieni w kraju na lepsze. Niestety nie wyobrażam sobie aby za kilka lat bochenek chleba kosztował 7 zł..

Dlatego walcze o niższe podatki, akcyzę na paliwo. Wierzę, że wspólnie możemy więcej.

Pozdrawiam

unfamiliar, żenujący to jesteś Ty i reszta kolesi, którzy przyjechali by na protest jakby ktoś im obiecał imprezkę z darmowym browarem w tle.

Ten naród jest chory władają nim potwory! a reszta to ..... szkoda słów i liter. Wszyscy narzekają ale jak trzeba coś zadziałać to nie ma nikogo. Wystarczyłoby, żeby kilku z Was podjechało i już byłoby konkretniej a tak wszyscy myślą, że tylko garstce nic nie pasuje. Wam też nie pasuje ale potraficie tylko jęczeć w towarzystwie przed swoimi wielkimi plazmami.

Zenada.

Pozdrawiam i żegnam!

Nawet jeśli kupię motor a tak będzie wkrótce to nie będę się wspólnie bawił. Tak jak większość zadbam o własne podwórko!

zbijanie kapitalu rekoma motocylistow - zawodowi zadymiarze :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.