Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

kolejny protest z udziałem motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

becker napisał kiedyś w innym wątku:

"P.S. Dzisiaj Tusk wycofał się z ACTA, dając rok czasu na debaty i tym podobne duperele. To jest jasny przekaz dla społeczeństwa : jeśli wyjdziecie na ulice i będziecie gwałtownie demonstrować wtedy ja się uginam. W takiej sytuacji nie pozostaje nic inego jak zorganizować kolejne demonstracje i tym razem dać głos w sprawie paliwa.

http://www.hotmoney....c-3-20-zl-23368

http://www.e-petrol....je-paliw-europa "

Zastanówmy się i zróbmy coś w tym kierunku xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehhe: o słodka naiwności :D

becker napisał kiedyś w innym wątku:

"P.S. Dzisiaj Tusk wycofał się z ACTA, (...)

a wczoraj zafundował nam indect.

z deszczu pod rynne

w życiu warszawy nie obniżą cen paliw..a jesli jakimś cudem to przypieprzą nam czymś innym.

piguły, nauczyciele, solidarność, gornicy itp itd zwykle walczyli o podwyższenie czegoś: płac i innych swiadczeń, a nie o obniżenie cen czegośtam.stara dupa jestem i nie pamiętam by w tym kraju cokolwiek kiedykolwiek staniało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszuści są wszędzie, czają się na każdym kroku. Jak była ta afera z ACTA, obywatele pokazali, że też maja coś do powiedzenia. ACTA "zostało wstrzymane"; i tak zrobią co mają zrobić. To przedłużenie czasu jest tylko na pokaz, żeby ludzie myśleli, że rząd jest taki dobry i wgl.

Zorganizować protest i oczywiście zjawić się na nim nie zaszkodzi, a może akurat coś to zmieni. Nie możemy dać sobie wejść na głowę. Normalni ludzi kombinują, skąd wziąć pieniądze na jedzenie, ubrania, opłaty, PALIWO itp, a ci c**je się tylko śmieją. Nie możemy dać im tej satysfakcji ! Dlaczego my mamy być pionkami, a oni graczami ? Bawią się władzą i obywatelami. Ale to jest tylko moje zdanie, nikt nie musi się z nim zgadzać, a po drugie należę do młodszej grupy na tym forum, więc... Może się nie znam, nwm. xP

Dlatego, żeby te cwele nie bawili się władzą i nami trzeba protestować i pokazać im, że nie podobają nam się ich ustawy i inne pierdoły. To, że jesteś młoda to nic nie znaczy, z tego co piszesz to wynika, że masz swoje zdanie i chcesz coś robić.

Więc organizujemy wspólnie ten protest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w życiu warszawy nie obniżą cen paliw..a jesli jakimś cudem to przypieprzą nam czymś innym.

A jednak keyti, za Gomułki podnieśli cene szynki ale za to staniały podkłady kolejowe. !!

..yachty chyba staniały. Trochę.

Tak, coś stanieje, a coś podrożeje. No trudno. Ale jakby nie było paliwo kupuje ogromna ilość ludzi, więc chyba lepiej, żeby benzyna była tania, niż np. "yachty".

Dobrze, skoro chcą, to niech coś innego jest droższe, ale cholera jasna nie PALIWO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam ze blokowanie dróg to nie tędy droga, kto na tym najbardziej ucierpi??? Nie ta banda polityków tylko zwykły szary obywatel. Żeby cokolwiek w tym kraju przyniosło skutek to ludzie muszą się zjednoczyć i nie tylko o paliwo tutaj chodzi, niech sobie kosztuje 6 a nawet 6.50 ale ja chce zarabiać tyle co przeciętny obywatel Niemiec jeśli już z nimi porównywać ceny. Dlaczego jest zawsze tak w tym kraju że grupy zawodowe nie potrafią się zjednoczyć? Co do stacji benzynowych to zamiast je blokować zorganizować publiczny strajk i np. przez 4 miesiące nie tankować na np. orlenie, następnie bp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam ze blokowanie dróg to nie tędy droga, kto na tym najbardziej ucierpi??? Nie ta banda polityków tylko zwykły szary obywatel. [...] Co do stacji benzynowych to zamiast je blokować zorganizować publiczny strajk i np. przez 4 miesiące nie tankować na np. orlenie, następnie bp itd.

Pomysł niezły, tylko ciekawe kto się dostosuje? Kilka osób ? To za mało ! Właśnie najgorsze jest to, że ludzie nie potrafią się zgrać, współpracować. Inaczej się nie da... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

find_ - dokładnie, nie możemy odpuścić, musi być ciągle głośno. W tv non stop puszczają to o tej Madzi, że ją matka zabiła... bla bla bla... Tego się już słuchać nie da. Artykuły na ten temat były juz chyba w każdej gazecie. Ceny paliwa to, chyba ważniejsza sprawa, niż jakaś psychicznie chora matka. Nie, żeby życie Madzi nie było ważne, ale mówią o tym do znudzenia. I pomyśleć, ze z takiej mało ważnej sprawy powstała taka ogromna afera na całą Polskę... Jak górnicy zginęli na kopalni, to już nawet nie wspomnieli o tym.

W każdym bądź razie trzeba protestować cały czas (co jakiś czas). Czym częściej, tym lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram cel akcji, bo w końcu sama wzięłam minionej zimy w niej udział, ale ma ona jedną wadę: tak jak ktoś wyżej napisał uderza w zwykłych szarych obywateli. A na euro będzie o tyle lepiej, że uderzy w rząd, bo będzie siara na całą Europę. Pod warunkiem, że akcja będzie miała dużą skalę i będzie wystarczająco skuteczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

find_ -> dlatego też na razie nie będę więcej jeździć na te pomniejsze akcje i wkurw*** ludzi, raz byłam i syka, a - o ile będę miała możliwość, nie będzie mi to kolidować z pracą i uda mi się podpiąć pod kogoś, bo nie mam jeszcze nadal swojego sprzęta - dołączę czynnie do akcji właśnie na euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.