Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wygiełzów


Słoma

Rekomendowane odpowiedzi

Problem w tym, że szukam sporta albo sportowo-turystycznego ;) ... i zastanawiam sie czy oplaca sie wydawac ciezko oddane na wahe pieniądze aby pojechac zeby zobaczyc padlo wieksze lub takie samo jak np w Trzebini. Faktycznie zdjecia ogladam i wygladaja dobrze te maszyny ... pytanie jak wygladaja i chodza w rzeczywistosci. Brać szwagra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez moge powiedziec ze w tym wygielzowie niedaleko chrzanowa to hujnia---same zlomy ceny moze zachecajace ale nie wtym kierunku-jezdzilem szukalem az znalazlem swoja lepsza czesc kawavn800 w myszkowie---co do pm motor to sa rozne opinie-jedni chwala na trafiony super sprzet drudzy po zakupie narzekaja na pewne mankamenty-mowia ze pawel i damiano juz sa ponad wszystko-niewiem takie sa opinie-co do goscia z orzesza-daje gwarancje na rame uklad jezdny-jest to chlopak mlody-ale na podziw zna sie na temacie-mnie osobiscie nie kreci kupno moto po kozlach-mam kawe zrbilem 14.tys w zeszlym sezonie i jestem bardzo ale to bardzo zadowolony....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pm motor to sa rozne opinie-jedni chwala na trafiony super sprzet drudzy po zakupie narzekaja na pewne mankamenty-mowia ze pawel i damiano juz sa ponad wszystko-niewiem takie sa opinie

nie wiem jakie są opinie, ale mogę powiedzieć o swoim przypadku, kupowałem tam VN 800 i było coś nie tak z gaźnikiem ( jakaś pierdoła zdaje się że gumowa uszczelka przepuszczała), z tego powodu moto szarpało i nie chciało dobrze jechać, ja sugerowałem ponadto, że może być coś nie tak z łańcuchem. Ustaliliśmy, że najpierw zrobi gaźnik - w ustalonej już cenie motoru( która byłą dosyć atrakcyjna), wymienił uszczelki wyczyścił gaźnik w myjce ultradzwiękowej tak że był jak nowy. Po czym dostałem telefon, że Damian się przejechał i okazało się, że łancuch też jest do wymiany, czego nie można było wcześniej stwierdzić na 100% z powodu złej pracy gaźnika i szarpania moto. Z racji tego, że to droga impreza pytał co chcę zrobić, po czym zaproponował, że z racji tego, iż ta wada nie wyszłą wcześniej, to za robociznę nic nie weźmie a kosztami napędu podzielimy się po połowie. Tak też zrobiłem. A mogł mnie przecież olać i wcisnąc mi taki moto jak stoi, przecież wiedziałem o łańcuchu bo sam to sygnalizowałem,a zaliczkę już i tak wpłąciłem. Tak więc goście zrezygnowali ze 300 PLN swojej prowizji w imię uczciwości i tego żeby klient był zadowolony. Tym mnie utwierdzili w przekonaniu, że warto. Ja mogę polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy pisza ja tez zwiedziłek te komisy nawaliłem kilosów że masakra i wszedzie w tych komisach nie dość że ceny masakra to jeszcze sprzęt pożal sie panie boże no może nie wszędzie ale i tak szkoda czasu i pieniędzy na paliwo jeszcze przy tych cenach , aż wreszcie poszedłem po rozum do głowy i zaczołem szukać nie dość że nie daleko w obrębie 200 km od mojego miasta i od prywatnych kolegów i tak właśnie kupiłem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.