Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dylemat przy kupnie...


chylmar

Rekomendowane odpowiedzi

Niech poprzedni właściciel rozgrzeje silnik to jako takiej temperatury i pare razy przegazuj na wysokich i zobacz czy nie leci niebieski dym z wydechu jesli tak od razu odpuść.

Po za tym standart lagi - czy się nie pocą, sprawdzić też warto sciąganie- jak sciąga to bym olał, sprawdz czy nie ma odprysków na ramie, warto też zwrócić uwagę czy owiewki całe itp. Najlepiej weź kogoś doświadczonego ze sobą na oględziny. No i możesz zaproponować przegląd techniczny przed zakupem umów się tak ze jesli bedzoe ok płacisz ty jesli nie to sprzedajacy i olewasz moto. Jeśli koleś jest w miare pewny za maszyne pojdzie na to jesli nie to wiadomo...

pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chylmar jak nie masz z kim jechac to nawet sie nie wybieraj. teraz jest tyle tego szrotu na rynku ze latwo sie wpakowac na mine. ja mam dobrego ziomka ale on mieszka w krakowie. jak ze mna pojechal to sprzedawca mnie pytal skad ja go wzialem i wymienili sie telefonami zeby ten moj ziomek pomogl mu kupic nowe moto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie natury bardziej technicznej. Zastanawiam się nad kupnem Suzuki Bandit 600n, ale jako że jestem laikiem w budowie motocykla itp chciałbym się dowiedzieć na co zwrócić największą uwagę przy jego kupnie??? Proszę o pomoc.

Zobacz tu http://polishbanditcrew.pl/

Raz, że może znajdziesz sprawdzoną maszynę z klubu. Dwa ludkowie rzucą okiem na wklejone fotki z ogłoszeń. Trzy może znajdziesz kogoś z okolicy, kto z tobą pojedzie.

Podzrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że ktoś może zna jakieś dobre komisy z motocyklami w obrębie woj.śląskiego??

http://www.promex.ry...?id=100&wybor=2

kupiłem tam mojego Bandziora i jestem zadowolony w 99% :) byłoby 100% jakby moto było czarne ;d

no a poza tym tak jak wyżej napisano warto na PBC.pl zajrzeć, bo jest na forum kilka egzemplarzy znanych użytkownikom ;) także zapraszam :)

aaa tylko od razu idź przywitalni bo Cie starzy wyjadacze zjedzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcia za wiele nie wnoszą.To że malowany i poskładany za wiele nie przeszkadza jeśli jest to dobrze zrobione.Jeśli chcesz tego to niech sprzedający da wiecej zdjęć.

W komisie nic nie kupisz ciekawego.Handlarz chce najmniejszym nakładem osiagnąc największy zysk.Chyba że jest komis co robia pełny serwis wtedy cena powinna być wysoka aby się im opłacało.Lepiej od osoby prywatnej.Za zadbane doinwestowane moto zapłacisz więcej niż cena rynkowa.Nikt nie sprzeda okazyjnie moto które serwisuje tak jak trzeba.Same opony plus napęd to ok 1600zł a gdzie reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.