Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Temat rzeka.. Kolejne rozterki dotyczące pierwszego moto..


Smyszki

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już gdzieś wspomniałam, zależy mi, aby w tym sezonie (najlepiej jak najwcześniej) wyjechać na moto.. Upodobała mi się Suzuki gs500F.. Ale ciężko jest znaleźć dobry egzemplarz w cenie mi odpowiadającej (do ok. 10 000zł) .. Ogólnie strasznie się boję, że na większość motocykli braknie mi wzrostu (165cm) .. Nawet nie wiem, czy poradzę sobie na tej gs'ce.. Kupując pierwsze poważniejsze moto w swoim życiu, więcej jest pytań i obaw niż się to wydaje.. :) Ogólnie co myślicie o tej gs? Albo inaczej, co polecicie z pełnymi owiewkami na początek?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na gs-ie dasz sobie rade ;)

nasz kolega na forum(?) ma do sprzedania gs500f.

http://allegro.pl/suzuki-gs500f-gs500-2005-cala-w-oryginale-i2172523897.html

na pierwszy zakup motocykla wez osobę bardzo obeznana w motocyklach.

innym motocyklem ale tez dla Ciebie to kawasaki er 650

http://otomoto.pl/kawasaki-er-650-M3025855.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy założonej cenie można już poprzebierać..., bandit, honda cb 500 S , a Gs500f to już powyżej 2007 r. można znaleźć na alledrogo ;) także nic tylko jeździć - najlepiej z kimś ;) i tak żeby nawinąć trochę km w sezonie !!

a 165 cm to wg mnie żadna przeszkoda ;)

całkiem ciekawy opis - oczywiście pozytywny http://scaniasite.type.pl/mototesty/motocykle/suzuki-gs.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta niebiesko - biała Gs'ka na allegro jest od kogoś z forum? Bo kurcze myślałam o niej.. Ale czy ja wiem, czy to wygląda jak na zaliczoną parkingówke..? A nie mam nikogo takiego obeznanego w moto, żeby mógł ze mną jechać zobaczyć to.. :/

Dzięki za opis moto.. Nic tylko zostałam upewniona, żeby szukać gs'ki :)) A kawasaki.. nie.. już nie ma takiego uroku .. hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mam nikogo takiego obeznanego w moto, żeby mógł ze mną jechać zobaczyć to.. :/

Jeśli nie "dorwiesz" nikogo z FŚM, bądź też znajomych, to podejdź do jakiegoś serwisu i zapytaj mechanika czy byłaby możliwość sprawdzenia z Tobą sprzęta, na bank nie będzie problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nikogo nie znajde, to odezwe się do Was :* Teraz cztery dni pod rząd jestem w pracy po 12h, więc i tak nie dam rady jechać.. Dopiero wtorek bądz środa wchodzi w gre.. :/ A myślicie, że ktoś ewentualnie będzie chętny z forum ze mną podjechać tam? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.