Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Prosba o wsparcie działalnosci handlowej:-)


Grzesiol

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Koledzy i Koleżanki -jako że prowadzę kilka sklepów i lokali "gastro" sciśle powiazanych z winami i mocniejszymi trunkami lepszej jakości,a w związkuz tym iż coraz trudniej jest pozyskiwac nowych klientów wpadłem na pomysł by zrobić to za pomoca forum.

Mianowicie moja prośba dotyczy wsparcia sprzedaży win, promowania lokalu itp...

Może większość z was pracuje w firmach, które maja dobre budżety reprezentacyjne, lubią wydawać pieniązki na prezenty dla klientów organizowac szkolenia dla pracowników poza firma itd.

Importuje dobre wina z całego świata, prowadze szkolenia, degustacje i wszystko co z tym związane:-)

Duży wybór akcesorii, opakowań, możliwości fakturowania, cateringu itp itd

Chetnie podejme współpracę sz restauracjami, sklepami, przedstawicielami handlowymi -możiwości jest wiele

A jeśli ktos lubi spedzać czas poza domem, posiedziec w przyjemnej i kameralnej atmosferze przy winku, piwku... to zapraszam do lokalu w centrum Katowic na ul. 3-go maja 23

Oczywiście za pomoc w pozyskaniu nowej klienteli oferuje prowizje od sprzedaży, a za odwiedzanie lokalu czy sklepu dobre rabaty:-)

Dobrze byłoby się wesprzeć w jakiś sposób bo waha coraz droższa :D

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do współpracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się do Burgundii?

Znam ten lokal :D

Będą zniżki dla forumowiczów? :lol:

Jasne że bedą:-)

Nowe menu już się drukuje:-)

Gdyby ktoś się wybierał, prosze dać znac :-)

Pytac o Marcina :D

W tej chwili zamykam swój ostatni "projekt" więc żadko jestem na miejscu, ale od kwietnia będe znacznie cześciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może poprostu w któryś piękny dzień zorganizuj spotkanie w jednym z Twoich lokali,a wierz mi,że jak komuś się spodoba,to będzie polecał znajomym i klient się robi jeden po drugim.Myślisz,że dlaczego STG są organizowane obecnie w Leśniczówce?Początkowo było Monte Carlo,a zapodałem temat z Leśniczówką i ludzie się przekonali,że panuje tam fajny klimat,wielu moich znajomych zabiera tam swoich znajomych po odwiedzinach ze mną.Teraz żałuję,że to nie moja knajpa,bo miałbym niezłą kasę z tego,haha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.