Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gadżety - faza końcowa.


Olaff

Rekomendowane odpowiedzi

Co do firmy: wiedzą co robią i znają się na rzeczy, ale przez pewien czas nie miałem z nimi kontaktu, bo byłem odcięty od świata (telefon,komputer) i ciężko było ustalać szczegóły itd. Dajcie mi jeszcze pare dni na wysyłki.

Co do odbioru osobistego, myśle, że jak już będą u mnie koszulki to można się zgadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gengul ja nie wiem co Ty tu reklamujesz? Firmę, która jest w stanie zrobić koszulkę w dwa dni... Co to za porównanie, firma która nam robi koszulki, o tym można pisać! Dostali zamówienie więc posadzili bawełnę z której powstaną nasze koszulki, cała produkcja koszulek przebiega pod ścisłym nadzorem od momentu powstania włókna (bawełny). To jest coś! Będę z dumą zakładać na siebie taki produkt, jeżeli dożyję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do firmy: wiedzą co robią i znają się na rzeczy, ale przez pewien czas nie miałem z nimi kontaktu, bo byłem odcięty od świata (telefon,komputer) i ciężko było ustalać szczegóły itd. Dajcie mi jeszcze pare dni na wysyłki.

Co do odbioru osobistego, myśle, że jak już będą u mnie koszulki to można się zgadać :)

Wszystko na spokojnie, ważne że będą i nie ma co tu narzekać w temacie że długo itp. bo kolega wziął to całe przedsięwzięcie na swoje barki i za chęci oraz poświęcony czas trza być mu wdzięcznym :)

jo mom czas ważne ze to dostana ;]

No i nic dodać nic ująć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na spokojnie, ważne że będą i nie ma co tu narzekać w temacie że długo itp. bo kolega wziął to całe przedsięwzięcie na swoje barki i za chęci oraz poświęcony czas trza być mu wdzięcznym :)

Dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mail: [email protected]

Mam dobre wiadomości dla 2 użytkowników. Reszta nie miała takiego szczęścia :D Użytkownik Unfamiliar dostanie w sumie 4 koszulki z jednym nickiem tj. Unfamiliar, ponieważ przy druku nastąpiła pomyłka. Oczywiście te 4 koszulki dla Ciebie + 2 poprawnie zrobione z nickiem Unfamiliar'na. A Daro zaś ma plamy z tuszu i dodatkowo przez nadruk prześwituje materiał. Też otrzymasz 2 koszulki, tą dobrą i tą 'zepsutą'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.