Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gadżety - faza końcowa.


Olaff

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby uprzedzić pytania na PW.

Wszystkie paczki, które są na zdjęciu zostały wysłane w sobote. Paczki idą ekonomem. Spodziewajcie się przesyłek do końca tygodnia, ponieważ u mnie jest mała agencja pocztowa, która nie jest dobra w tym co robi, ale lepsze to niż 10 km w jedną strone jechać do miasta wysłać pare koszulek. Nie siedzę również w domu i w tygodniu nie mam czasu żeby pozałatwiać swoje sprawy, a już tym bardziej latać po pocztach za paczkami, dlatego też posłałem wszystko przez weekend.

Nie mam jeszcze danych do wysyłki od następujących osób:

-Zozol

-Ania

-Tomulus

-Ruda Śląska (wiem, że to nie nick, ale taki napis jest na koszulce)

-Kolejoz

i Kristof.

Wszystkie koszulki już zostały rozesłane po za tymi 6 przypadkami na liście powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby uprzedzić pytania na PW.

Wszystkie paczki, które są na zdjęciu zostały wysłane w sobote. Paczki idą ekonomem. Spodziewajcie się przesyłek do końca tygodnia, ponieważ u mnie jest mała agencja pocztowa, która nie jest dobra w tym co robi, ale lepsze to niż 10 km w jedną strone jechać do miasta wysłać pare koszulek. Nie siedzę również w domu i w tygodniu nie mam czasu żeby pozałatwiać swoje sprawy, a już tym bardziej latać po pocztach za paczkami, dlatego też posłałem wszystko przez weekend.

Nie mam jeszcze danych do wysyłki od następujących osób:

-Zozol

-Ania

-Tomulus

-Ruda Śląska (wiem, że to nie nick, ale taki napis jest na koszulce)

-Kolejoz

i Kristof.

Wszystkie koszulki już zostały rozesłane po za tymi 6 przypadkami na liście powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.