Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gadżety - faza końcowa.


Olaff

Rekomendowane odpowiedzi

no będzie chyba,ale kto przy tej pogodzie wylansuje się w samym t-shircie ? :D i tak będą pod kurtkami,no chyba,że później zahaczymy o jakąś knajpę na ciepłą strawę :) ale fakt,też już nie umiem się jej doczekać,mimo,że jest to tylko kawałek materiału,hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem sprawę załatwić do końca lutego, ale to WY (forumowicze) ociągaliście się z wpłatami i dlatego się wszystko przedłużyło. Jakiś tydzień temu dostałem pw, że zaraz dokona przelewu, bo zaspał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaff - zeby byla jasnosc - nikt nie ma pretensji do Ciebie, bo sama widzialam jak wygladala terminowosc niektorych forumowiczow. Obiektem kpin stala sie natomiast firma ktora sie sprawa zajela, albo raczej graficy w niej pracujacy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudaa tutaj nawet nie było pracy dla grafików...

Projekt przygotował olaff... Mieli tylko kurde projekt do kompa wrzucić i iść kupić 20 koszulek i kliknąć drukuj....

ta firma to jakiś zart...

Olaff jak brałeś na allegro to daj im stosowny koment... a jak nie to daj znać gdzie robiłeś bo widzę ze jestes z kato to się tam przejde i sobie ich pozycze bo naprawde jest to jakiś żart z ich strony...

fakt faktem wpłaty niektórych były baaaardzo pozne ...

po za tym jeśli zrobienie 20 koszulek z prostym nadrukiem zajmuje komuś miesiąc to chyba o czymś swiadczy...

10 lutego złożyłeś zamówienie a jurto 10 marzec. Ta firma to jakieś nieogary straszne:/.

Olaff nie pekaj na Ciebie tutaj nikt nie psioczy:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zgadzam sie z kolegą wyzej to są poprostu Kpiny z ich strony! ja w robocie zdązyłem juz 4 kuchnie zrobić i zamontować u klientów a tu koszulek dalej nie ma! więc moze oni je dopiero szyją albo będą ręcznie malowane jak kinder niespodzianka!!

Podaj dane tej firmy to osobiście załatwię im anty reklamę i to taką ze napewno odczują.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem sobie również taką koszulke tylko prywatnie bo nie było możliwości już zamówienia u Olaffa, czekałem na nią 2 dni bo nie mieli takiego rozmiaru co chciałem, zamawiałem w katowicach moge polecić tą firme jak ktoś będzie chciał, a tu u was to naprawde kpina ileż można czekać na kilka koszulek chyba że one płyną z chin to sie zgodze :) masakra, a projekt dostałem od Olaff-a wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to gitara:) czekamy w takim razie;). btw Olaff skad dokladnie jestes? to może bysmy sie gdzies ustawili na odebranie osobiste;)))) po co wydawać pln na przesyłe:P

@Gengul jaka firma? i ile zapłaciłeś? Może też bym sobie swoją zrobił jeszcze jedną;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.