Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wspomnienia PRL


.:BadMan:.

Rekomendowane odpowiedzi

no miałem commodore,z resztą kto nie miał :) ale jeszcze pegasus też był mocny ze strzelaniem w kaczki z pistoletu.Pamiętam jak kolega jedyny na osiedlu miał amigę 500 i pykaliśmy w Lotusa (wyścigi) był na 7 dyskietkach i w połowie gry trzeba było przerzucać dyskietki.Z ruskiej gierki a'la gameboy miałem formułki :)Do dziś mam wygadane w domu,że rodzice wystali się godzinami przed sklepem,żeby kupić MAGI,a ja po drodze je stłukłem,haha.Teraz to jest nie do pomyślenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałam Commodore , to kilka razy pograłam i nie miałam cierpliwości do tego dziadostwa ;)

Wolałam biegać z chłopakami , budować"bazy" , bawić się w podchody albo ... jeżdżąc z ekipą na rowerach udawaliśmy że to motocykle a my jesteśmy gangiem motocyklowym ( hihihi) , wolałam kolegowac sie z chłopakami - bo nie smiali się że nie masz lalki barbie a jak się miało koszulę flanelową w kratę to było się w ekipie gościem ;)

Nie raz trzeba było się bić z chłopakami z sąsiedztwa o "swoje racje" , a potem wspólnie chodziło się na pobliskie działki na słonecznik ;P

ach to było życie , mnóstwo pomysłów na spędzanie wolnego czasu wtedy dzieciaki miały , w przeciwieństwie do dzisiejszych czasów : komputer - gg, facebook , fotka pl i inne ...a wyobraźni "niet"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu większość z bogatych domów była widzę! Commodore, Atari! Dla mnie marzenie.i niedostępna rzeczywistość. Szał radości był gdy dostałem chińskie trampki - noga bolała jak cholera gdy się w nich piłę kopało...

A dumny byłem z kolekcji historyjek obrazkowych z gum Donald! I w mitę byłem najlepszy w klasie:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.