Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto Ankieta 2011 - zrozumieć motocyklistów/ski


Emil Samson

Rekomendowane odpowiedzi

MotoAnkieta 2011 - zrozumieć motocyklistów/ski.

Motocykliści są uznawania za wariatów, szaleńców oraz zagrożenie dla społeczeństwa. Jednak nikt nigdy ich nie badał. Nie próbował zrozumieć ich natury i psychiki. Czy ich zachowanie na drodze ma jakiś cel? Dlaczego jeżdżą na motocyklach? Jak postrzegają innych użytkowników dróg. Pytań jest wiele, a ja nie znam odpowiedzi, bo nikt jej nie zna. Ponieważ chciałbym się dowiedzieć, stworzyłem Ankietę, dla nas, motocyklistów. Zawiera ona 150 pytań. Wiem że dużo, ale tylko w ten sposób można odpowiedzieć na wiele pytań. Szybka, krótka ankieta byłaby powierzchownym traktowaniem motocyklistów. Dlatego proszę was o poświęcenie maksimum 25 minut na wypełnienie ankiety, o nas, o naszych poglądach, naszym postrzeganiu i o radości jaką daje (lub nie) motocyklizm.

Uważam, że warto poświęcić ten czas byśmy mogli lepiej poznać siebie (motocyklistów).

Ankieta nosi tytuł "Zachowania ryzykowne na motocyklu w ruchu ulicznym, a szczęście" i bada między innymi ten aspekt. Oprócz tego pozwala się wypowiedzieć na wiele tematów, które dotyczą motocyklistów. Z góry dziękuję za wypełnienie. Wiem, że nie jest, krótka, ale chyba mamy dosyć by traktowano nas powierzchownie, na zasadzie „wszyscy jesteście dawcami”.

MA2011Logo.jpg

Link do ankiety:

http://kwiksurveys.com?u=motoankieta2011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego od ankiety, wyjaśnij nam proszę jaki cel ma ta ankieta? Nie wiem jaki związek z jazdą na motocyklu ma mój status społeczny tzn. czy jestem w małżeństwie otwartym czy hermetycznym, ile mam dzieci oraz czy uprawiam seks?? Jak prosi się o wypełnienie ankiety to należy podać po co się ją przeprowadza i najważniejsze dla Kogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki z Ciebie dziennikarz A w pytaniu "twój motocykl"

-ścigacz . eeeee ?

A Co to jest ścigacz? totalne lamerstwo.Ścigacze to widzą gimnazjaliści jak sie huśtają na wsi pod remizą.

Może sport by bardziej był na miejscu ?No chyba że się czepiam :) albo Ty nie masz nic wspólnego ze środowiskiem motocyklowym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesław - na stronie ankiety jest napisane, że licencjat.

Martix35 - Twój styl jazdy może być zależny od tego czy jesteś w związku i w jaki rodzaju,

ogólnie uważa się, że ludzie nie w związkach i bez dzieci są bardziej podatni na ryzykowne zachowania.

Ankieta jak jest napisane ma za zadanie zbadać motocyklsitów i ich opinie na sprawy motocyklowe, oraz to czy motocykliści są bardziej skłonni do ryzyka niż przeciętni ludzie, oraz czy są bardziej szczęśliwi

kreczman - TRUE :)

swistak - jesli uwazasz ze nazwa ścigacz jest lamerska to zapytaj naczelnego scigacz.pl czemu lamerzą ?;)

sport moze sie odnosic do kazdego sportowego motocykla, scigacz, jest wiadomo, że chodzi o wyścigowy motocykl ;)

Michał.- - wyniki będą koło lutego, 31 stycznia zaczne podliczanie i analizowanie wyników, plan jest na luty mieć wszystko ale się zobaczy czy się nie przedłuży.

Oliwer74 - dzięki: )

PiotRR - dzięki za opinię, co prawda Twoje wypełnienie przyczyniło by się motocyklingowi : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MotoAnkieta 2011 - zrozumieć motocyklistów/ski.

Motocykliści są uznawania za wariatów, szaleńców oraz zagrożenie dla społeczeństwa. Jednak nikt nigdy ich nie badał. Nie próbował zrozumieć ich natury i psychiki. Czy ich zachowanie na drodze ma jakiś cel? Dlaczego jeżdżą na motocyklach? Jak postrzegają innych użytkowników dróg. Pytań jest wiele, a ja nie znam odpowiedzi, bo nikt jej nie zna. Ponieważ chciałbym się dowiedzieć, stworzyłem Ankietę, dla nas, motocyklistów. Zawiera ona 150 pytań. Wiem że dużo, ale tylko w ten sposób można odpowiedzieć na wiele pytań. Szybka, krótka ankieta byłaby powierzchownym traktowaniem motocyklistów. Dlatego proszę was o poświęcenie maksimum 25 minut na wypełnienie ankiety, o nas, o naszych poglądach, naszym postrzeganiu i o radości jaką daje (lub nie) motocyklizm.

Uważam, że warto poświęcić ten czas byśmy mogli lepiej poznać siebie (motocyklistów).

Ankieta nosi tytuł "Zachowania ryzykowne na motocyklu w ruchu ulicznym, a szczęście" i bada między innymi ten aspekt. Oprócz tego pozwala się wypowiedzieć na wiele tematów, które dotyczą motocyklistów. Z góry dziękuję za wypełnienie. Wiem, że nie jest, krótka, ale chyba mamy dosyć by traktowano nas powierzchownie, na zasadzie „wszyscy jesteście dawcami”.

MA2011Logo.jpg

Link do ankiety:

http://kwiksurveys.com?u=motoankieta2011

Dla mnie trochę bzdura ! Skąd do skupienie na psychice kierowcy motocykla? co on z Marsa czy jak? Jest jak każdy inny człowiek z pozwoleniem na prowadzenie pojazdu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja też lubię panie władzo zapier**lać, nic z tym nie zrobię :)

Motocykl to motocykl, a my jesteśmy tymi szczęsliwcami którzy je dosiadają...

Jak ktoś chce poznać naszą psychikę to powinien siąść z nami na moto i zapier**lać jak my!!!

Ale uważam że każdy człowiem ma inną psychikę i tego nie sprawdzisz, jednym razem lubię przelecić przez miasto i przecisnąć sie między puszkami a innym wylatujesz na A4 i lecisz ile wlezie. Każdy jeździ inaczej ale każdy lubi wolność jaką dają dwa kółka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swistak - jesli uwazasz ze nazwa ścigacz jest lamerska to zapytaj naczelnego scigacz.pl czemu lamerzą ? ;)

sport moze sie odnosic do kazdego sportowego motocykla, scigacz, jest wiadomo, że chodzi o wyścigowy motocykl ;)

Dlatego nie odwiedzam wogule tego serwisu. Bo co to za słowo ścigacz ? Jak słyszę to słowo to mi się śmiać chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dangerous - ja nie piszę, że tak jest , ale przedstawiam jak inni widzą motocyklistów. Ankieta ma za zadanie zbadać czy większość motocyklistów to wariaci, czy jak Ty piszesz, niczym się nie różnią oprócz tego, że posiadają moto.

nobo - szkoda, bo Twoja odpowiedz jest istotna. Sposób zap...ania też jest istotny. Bo zap... można na wiele sposobów.

BIEGI - myślisz, że fajnie by było wiedzieć, czy to co napisałeś to fakt czy Twoja opinia?

bo wiesz jak na razie to jest opinia, a opinia nie jest faktem, tylko poglądem jednej osoby lub grupy. Opinię da się zaprzeczyć, faktów już nie :)

dlatego właśnie powstałą ta ankieta, by raz i porządnie można było stwierdzić, czy lubimy zap****dalać, czy tylko część, a może zapier***acze wśród motocyklistów to mniejszość?

swistak wiesz motocykl sporotwy jest dość długie a jak ktoś ma ścigacza to nie ma czasu za dużo mówić, bo przecież mu się śpieszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie odwiedzam wogule tego serwisu. Bo co to za słowo ścigacz ? Jak słyszę to słowo to mi się śmiać chce.

I co te biedne urocze dziewczyny maja teraz sobie myślec.. jak one aż drżą na samą myśl o locie na takowym ścigaczu... bo jak tu drżeć i lecieć ze śmiejącym sie motocyklista :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.