Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam was wszystkich miło i serdecznie


Biznesy_Sopla_com

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek może zacznę od witam wszystkich miło i serdecznie.

Zarejestrowałem się tutaj ponieważ szukam 5 może 10 osób do zrobienia pewnego tematu.

Mam własne forum i nie jestem dla was konkurencją ponieważ to inna branża.

Moje forum to Biznesy Sopla com.

Tam założyłem specjalnie jeden wątek w dziale: Polak Potrafi pt Takiego samochodu jeszcze w Polsce nie ma.

Ale jak będzie solidna ekipa z fanów motocykli i aut to będziemy pierwsi w Polsce.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie chłopaczyska i dziewczyny.

Jest mi bardzo miło że mogłem się u was zarejestrować ponieważ mam big problem.

Poszukuje 5 może 10 łepskich ludzi,którzy mają poukładane w głowie w sprawach motoryzacyjnych.

Jestem Administratorem Forum = Biznesy Sopla com i nie stanowie dla was żadnej konkurencji ponieważ inna branża.

Tam założyłem temat w dziale Polak Potrafi i czekam na sensowne rozwiązanie problemu.

W czym temat ?

Chcę zbudować pojazd którego jeszcze nie ma w Polsce.

Potrzebuje zrobić tzw burze mózgów.

Zapraszam do współpracy i jeszcze raz serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbuduj pojazd Boba budowniczego z zawieszeniem interceptorowego bugatti na na kardanie i pompką hudrauliczną i z kołami koparek z australijskiej kopalni złota.Takimi jak monster truck ! Bedzie fajnie mówie Ci :D

W środku zrób mały hotel z dzakuzi i drinkami koniecznie zimnymi chętnie czasem z żoną wpadnę pomoczyć tyłki :D .Ale muszą byc meega bąbelki ! Mówię Ci będzie fajnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziwię się tylko, że nie opiszesz swojego pomysłu tutaj i nie porozmawiasz z nami tutaj na ten temat tylko zmuszasz nas do rejestrowania się na kolejnym forum. Załóż nowy temat na naszym forum i podziel się pomysłem- myślę, że będziesz miał dużo ciekawych pomysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.