Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

INTERNATIONALE BIKE ISLAND DAY!!! 28.06-01.07.2012


Rekomendowane odpowiedzi

Byłem kilka dni temu na miejscu i spędziłem tam trochę czasu. Po pierwsze: impreza za pełne free oprócz jednorazowej opłaty za prom (50zł), teren pod namioty to wielka ściema, sama wyspa to pagórek, a to co na stałym lądzie to łąkowo-polny ugór z trawą na metr, na zdjęciach za cholerę tego nie widać. Przy samym jeziorze aktualnie karczują teren, chyba pod scenę. Akurat przyplątała się psiarnia i jakieś "zielone" ćwoki, bo jak usłyszałem wycięto trochę drzew przy okazji ;) Teren taki, że faktycznie jak popada to chyba tylko cross i quady dadzą radę :D teren chyba bardziej pod Woodstock niż pod motorki, sugeruję zabrać gumowce :D Patrzę się na plan imprezy i nie wyobrażam sobie gdzie mają nadzieję upchać to wszystko bo teren całościowo jest masakryczny. Droga dojazdowa ok. kilosa jest wąska jak cholera, 2 auta miną się z trudem, i to na trzeźwo ;) cały tabor ma stać na stałym lądzie i bóg mi światkiem, że nie wiem gdzie zamierzają go upchać bo tam po prostu nie ma na to miejsca. Most na wyspę jest, ale myślę, że oprócz kaloszy trzeba będzie brać kąpielówki bo to most co prawda stały, ale pływający więc chybotliwy jak diabli, można by urządzić turniej kto przejedzie maszyną i jej nie utopi :D Prom jest, ale jak ktoś na niego liczy to przy zakładanej ilości wiary może być tak, że ktoś dostanie się na wyspę w dniu zakończenia impry. Jeśli ktoś ma nadzieję na jakieś popisy i palenie gum na maszynce to niech zapomni, bo po prostu nie ma o tym mowy. No chyba, że ktoś myśli o popisach w wyrzucaniu ilości błota spod tylnego kółka . Z tego co się dowiadywałem to hellsi (bo to ich zabawa) chcą z tego zrobić imprezę cykliczną. Ale chyba trochę przeszarżowali na początek. Teren mógłby być naprawdę świetny, ale nie w tym roku bo teren i miejsce nie jest w żaden sposób na to przygotowany. Obawiam się, że wiara która przyjedzie z daleka będzie mocno wku...na. I to że jest to impreza za free w żaden sposób nie zrównoważy ściemy którą funduje organizator. Niedowiarkom mogę przesłać parę fotek które strzeliłem na miejscu (mój email [email protected] )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj, widzę, że ktoś chce władować nas na dużą minę.

Ostrzegam! Byłem tam i oglądałem to miejsce, gdzie ma być zlot - szykuje się żenada roku!

Prawie wszystko, co opisane, to wielka ściema.

Przede wszystkim wokół jest prawie SAMO BŁOTO!

Słyszałem już głosy, że miejsce jest beznadziejne, ale takie posty są szybko usuwane (na zlotymotocyklowe.pl) a że blisko mieszkam, postanowiłem sprawdzić na własne oczy.

I miałem rację! Ja się nie wybieram, a jeśli ktoś zamierza gnać wiele kilometrów zwiedziony pustymi obietnicami świetnej zabawy robi to na własną odpowiedzialność!!

Nie mogę bluzgać (regulamin), ale cisną mi się na usta słowa niecenzuralne. Zaczęło padać i uświniłem się w błocie. Teren nadaje się, ale na zlot quadów lub wozów pancernych a nie motocykli!!! Miejsce pod namioty nasiąka wodą i W ŻADEN sposób nie nada się na rozbicie namiotów - chyba, że ktoś lubi Woodstock albo polowanie na bagnach.

Do tego gnilno - TOYTOYowe zapachy

Dojazd beznadziejny. Pomijam fakt, że koszt promu to 50 zł, bo ta wieść się przebiła - ważniejsze jest to, że prom jest tak mały że aby się dostać na czas, trzeba zająć miejsce w kolejce chyba z dobę przed.

Droga wąska na jedno auto, a na miejscu miejsca brak. Radzę zabrać kalosze. Albo odpuścić sobie - no chyba że (powtórzę się) ktoś lubi Woodstok i tarzanie w błocie.

Gdyby w zlocie miało wziąć kilkanaścnie osób, to będzie fajnie - ale przy ilości ponad kilkadziesiąt, to będzie PORAŻKA.

Śmiech mnie pusty ogarnia, jak pomyślę sobie o paleniu gum na takim błocku

icon_biggrin.gif

icon_biggrin.gif

icon_biggrin.gif

Pojazdy mają niby zostać na stałym lądzie, ale gdzie????? W pobliskiej wsi? Bo miejca tam na parking bardzo mało.

Zrobiłem specjalnie zdjęcia w tym celu, sami oceńcie:

http://imageshack.us/photo/my-images/502/img6631d.jpg/

a tu zdjęcia gościa, którego wpisy usuwają organizatorzy, uważając, że będzie cud miód:

http://imageshack.us/photo/my-images/515/imgp2882c.jpg/

BĘDZIE WIELKIE ROZCZAROWANIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HayabusaSan i

Chopper są tu na chwilę i jedno zdęcie zrobił na wyspie a drugie przed gdzie trwają prace nad oświetleniem, przygotowanie terenu pod browary jedna i ta sama osoba ciekawe co ma na celu by tak oczerniać zlot który się nie odbył,kto chce proszę przyjedżcie i sami zobaczcie. panowie hayabusa i chopper to ta sama osoba .Konkurencja której zlocik się odbywa w tym samym czasie........ żałosne

pozdrawiam Wszystkich pozytywnie zakręconych Jacek

ps.....a agresywnych ,niezadowolonych (wiecznie), zakłamanych nie zapraszamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadac na zlot oczekujecie ze bedziecie spac w hotelu 5 gwiazdkowym ? :D, albo ze pole namiotowe bedzie jak w kurortach zagranicznych ? Liczy sie zabawa i atrakcje :-)

Pozatym odrazu widac ze Ci dwaj goscie Hajabusan i Choper chca tylko dymu narobic ;) i cos im faktycznie ten zlot przeszkadza, bo szukaja dziury w calosci

ps. ja tam nie jade, ale trzymam kciuki za powodzenie tego Zlotu ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

defQ...nie dymu, nie dymu...każdy swój rozum ma i sam podejmie decyzję. Chodziło mi tylko o dwie kwestie. Niech organizator nie ściemnia , że jest tak super przygotowany. Fotki powyżej mnie rozłozyły na łopatki. Z góry nie widać, że wyspa jest górką :) a fota czołgu ma świadczyć o czym? Ja dałem foty "surowe" z terenu. O czy mają świadczyć fotki z zaplecza domu należącego do panów austrijaków (bo to ich dom)? Gdzie sceny? Gdzie miejsce faktycznie przygotowane pod namioty? A parking pod samochody? To kpina. Druga sprawa to kwestia organizatorów. Jest sporo ludzi, których nie kręci udział w imprezie organizowanej przez delikatnie mówiąc "niegrzecznych" chłopców, a mówiąc wprost przez gangsterów. To jest dziura w całości? Czy jesteś supportem 81?

Organizatorze...ja i Chopper to ta sama osoba? Konkurencyjny zlot? Wracaj ty chłopie do Poznania , do swego chapteru. Wyciąganie sensownych wniosków nie jest Twoją mocną stronę...A napisz trochę jak to bierzesz się za łby z miejscowym burmistrzem, psiarnią i kim się tylko da :)

Pozdrawiam, wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impreza trwa (wiem, bo jak mówiłem mam rzut beretem), co jest istotne organizatorzy walą w człona :) nie ma dwóch scen, tylko jedna, na wyspie, wszystko co ciekawe ma być na scenie, a wstęp na wyspę 50zł, bez względu czy kładką czy promem, nawet na plaży nie można się wykąpać po stronie lądu ;) hellsi w reprezentacji polskiej, niemieckiej i...(uwaga) australijskiej. I psiarni od metra :) wiara wie powszechnie , że impreza jest bez żadnych ustalen, rozmawiałem z wiarą z wrosławia i narzekali że trzeba dlużej posiedzieć bo psiarnia tylko czeka żeby kogoś zdmuchać, i tyle na chwilę obecną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla "niezainteresowanych" wink.gif :

-zlot zmierza ku końcowi, większość normalnych uczestników klnie go w żywy kamień i zarzeka się, że więcej się tu nie pojawi

- dzisiejsza parada z planowanych przez hellsów 12 tys uczestników zlotu, faktycznie składała się może ok. 150 usmiech.gif przy czym spora część wiozła już spakowane bety i po dojechania do Złocieńca pojechała w bardziej ciekawe miejsca, np.nad morze, w paradzie nie brały udziału barwy

-organizacja jest po byku wink.gif koleżanka chciała iść o 7 rano się wykąpać pod prysznicem to się dowiedziała od obsługi, że czynne dopiero od 8, a parę minut poi 8 zabrakło wody usmiech.gif

-w najlepszym momencie, czyli wczoraj kiedy zjeżdżała się wiara nieświadoma sytuacji na zlocie, może było ze 1,5 tys ludzi, ludzi , nie maszyn , trochę mało jak na tak super reklamowany zlot, te zachwyty, promocję na siłę i kasowanie gdzieniegdzie niepochlebnych komentarzy...może lepiej by poszło w Poznaniu? grin.gif

Przepraszam wszystkich kolegów i koleżanki, które odbyły dość długą podróż tylko po to by się wkurzyć.

P.S.

Najbardziej pozdrawiam kolegów z Wrocławia i towarzyszącą im ekscytującą "rudą" ;) mam nadzieję, że choć nad morzem będzie Wam się podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ogólno polskim forum Suzuki na którym bywam opinie ludzi z pomorza nie są zbyt pochwalne i optymistyczne! Podobno ogólnie katastrofa pod względem organizacyjnym, gastronomicznym ( jeden czajnik elektryczny na kilkaset osób ), rozrywkowym i logistycznym! A podobno hitem byli niebiescy koledzy czekający z alkomatem na przystani na wyjeżdzających z wyspy motocyklistów! Ale jak mówię są to zaczytane opinie z innego forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.