Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Problem z Yamaha Virago 750


trysia

Rekomendowane odpowiedzi

jak wspomniałam w porzednim poście własnie jestem w Gdańsku i cos niedobrego dzieje sie z moją bestią....przy wysokich obrotach silnika cos zaczyna strzelac z tlumnika..:/ za pierwszym razem myslalam, że złapalam gumę ale to jednak jak się okazało coś bardziej skomplikowanego...

Jak myślicie dam radę sobie z tym sama?

Jak na razie pytalam w recepcji o jakiś warsztat to facet na recepcji powiedział mi, że niedaleko znajduje się warsztat bodajze Nagengast na Malczewskiego i ktos tam kiedys z jego znajomych wymienial amortyzatory w motorze i mowil, ze Panowie sa solidni ale za to nie najtansi w trójmiescie..

Macie jakies pomysły co mojej besti dolega?

czy jednak warsztat to rzecz konieczna? jesli tak to znacie moze warsztaty w trojmiescie?polecacie ten czy jakis inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moto nie traci mocy podczas tego strzelania? Przy dobrych wiatrach może to być problem ze świecami albo z gaźnikami, gorzej jeśli to zawory mieszają, pytanie brzmi jakimi narzędziami dysponujesz, na początku sprawdziłbym świece żeby dowiedzieć sie gdzie spalanie odbiega od normy, kontrola iskry wykluczy albo potwierdzi problem w układzie zapłonowym, jeśli jest ok to regulacja gaźnika (trzeba będzie sprawdzić poziom paliwa w komorze pływakowej), jeśli dalej wszystko jest jak być powinno to pomiar kompresji i próba olejowa odpowie Ci na pytanie czy zawory są do regulacji, ale zacząłbym od filtra powietrza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, niestety sama nie dałam rady nic z tym zrobić i zaprowadziłam ją do tego warsztatu nagengast, wymienili i wyregulowali mi co trzeba i śmiga dalej jak złotko:)) mówili mi, że jakby mi siadły amory w przyszłości to regenerują wysyłkowo za 300 zł :)

dzięki Wam wszsytkim za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.