Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

HAT TRICK :-P


ulikboss

Rekomendowane odpowiedzi

no i stało się Hat Trick zdjęciowy :-)

Ma ktoś podobne "osiągnięcie" trzy zdjęcia w puszce w jeden dzień , w ciągu jednej godziny w tym dwa w minute :-(

wiem że nie ma się czym chwalić ale prędkości na zdjęciach 71 i 72 km/h dwa zdjęcie z krzaków od tyłu :-(

jechałem sobie spacerkiem o poranku i masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojciec raz w ciągu 3 dni 2 razy został złapany. :P Ale nie hat trick xD

jemu chcieli dać kartę stałego klienta to Ty chyba dostaniesz od razu złotą kartę. :lol:

kiedyś gdzieś (radio, TV, internet- nie pamiętam) słyszałem, że jakiś gościu specjalnie "nabił" na jeden fotoradar kilka zdjęć w ciągu 5-10 min (przejeżdżał z dużą szybkością i od razu zawracał, taki protest :D) ale ukarali go tylko za jednorazowy przejazd bo za wszystkie nie mogli. :P:P Może te Twoje w odstępie minuty też się pod to zalicza. :D

ile masz do zapłaty i ile pkt dostałeś? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie paradoks jest taki że te dwa w minute pierwsze jest z przodu a drugie w tyłu , przekroczenie o 21 km/h czyli 4 pkt i 200 lub niewskazanie sprawcy bo nie widać i 300 bez punktów x 3 = 900 zł to boli ała

ale paradoks jest że straż "wiejska" robi to z premedytacją żeby nabić kase i mieć na lepsze gumofilce z połyskiem !!!

Koledzy z firmy łapią podobnie w tamtych okolicach po dwa - trzy nie da się na nadziać !!!!

Uważajcie okolice słupska i człuchowa znana wszystkim kierowcom gmina Biały Bór masakra !!! cała polska północna od pomorza do zachodniopomorskiego :-( trochę robie kilometrów rocznie i niestety gdyby jeździć zgodnie z ustalonymi przepisami to zrobiłbym połowe tego co obecnie

To jest bandytyzm w świetle prawa :-(

A niestety wiemy doskonale że ci co ustawiają te maszynki do robienia pieniędzy jeździ tak jak cała reszta narodu " i niech pierwszy rzuci kamień kto jest bez winy !!!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to te 2 co masz z przodu i z tyłu powinni potraktować jako jeden... Bo to jest jedno przekroczenie przepisów. Dopytaj się, może się uda. :D

Fakt, jeżdżąc zgodnie z przepisami i stanem polskich dróg (dziury, remonty, głównie jednopasmówki) ciężko jest podróżować po Polsce.

Ja też trochę jeżdżę tylko, że prywatnie i autostrady i 2-pasmówki są na śląsku i DK1 do Łodzi. W innych województwach ciężko takie drogi znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie narzekaj.

my polacy jezdzimy chyba (jesli chodzi o predkosc)najgorzej w calej europie.

moj syn jest obecnie w szwecji.

jeden z jego kolegow na drodze 90km/h jechal 113km/h

po chwili zajechal pan policmajster na motocyklu,zatrzymal i.....

(w przeliczeniu na zlotowki) 1800,00PLN, zabarne prawko i zakaz prowadzenia na terenie szwecji.

a tak na marginesie ja troche jezdze poza granicami naszego pieknego kraju i obserwuje ze inni jezdza zbyt powoli.

dla nas polakow wszedzie jest zbyt wolno,my wszedzie przekraczamy predkosc.

taka mamy nature.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wszystko rozumiem ale szwecja i cała skandynawia to ortodoksi jeżeli chodzi o przepisy ruchu drogowego, sporo śmigam też po niemczech , austrii, italii i nie jest tak źle.

A co do naszych dróg to w całej polsce nie ma takich jak na śląsku :-p ale na szczęście widac światełko w tunelu i rychłą poprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.