Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Paintball/ASG


kreczman

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie nie, autami jedziemy. Spotykamy się pod piramidą żeby było wszystkim łatwo trafić a później kolumną na pole paintballa. :) tam też jest parking więc wszyscy się zmieścimy.

Ognisko i grill będą. :D

Ognisko będzie przygotowane. Grilla jest tylko nie za duży i na 32 osoby nie wystarczy więc jakby ktoś miał grilla to niech zabierze ze sobą. Na węgiel do grilla prawdopodobnie będzie trzeba się złożyć. To zawsze można podskoczyć na najbliższą stacje i kupić przed zabawą.

z tym dam dokładnie znać jutro bo jadę z gościem dogadać szczegóły. :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tak... :D

Spotykamy się o 9:30 pod hotelem PIRAMIDA w Tychach (mapka w poprzednich postach), tam zbieram kasę (proszę o przygotowanie zgodnej kwoty plus wielokrotność 10zł za następne kulki) i wszyscy razem ruszamy na pole do gry. O 10 zaczynamy paintballa. :):)

Na temat gry nie będę się wypisywał, wszystko zostanie wyjaśnione na miejscu. :)

Po zabawie mamy ognisko i grilla! :D Ognisko będzie przygotowane, o drzewo nie musimy się martwić.

Pisałem, że grill jest mały i żeby zabrać jakieś swoje... Odwołuję to bo będziemy mieli grolla na 150 kiełbasek więc na pewno nam starczy. :D

jedynie węgiel będziemy musieli swój załatwić...

zaklepane mam 34 osoby !! :o

mam nadzieję, że dam radę to wszystko ogarnąć... :D:D

Niech każdy zapisze sobie mój nr telefonu:

792-051-923 (PLAY)

511-856-617 (ORANGE)

jak coś to pytać bo na forum mogę niekiedy dłużej nie zaglądać.

Dzwonić i pisać. :) Odpiszę na każdego esa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem.

Dzięki wszystkim za przybycie, miło było się spotkać i pograć. :) według mnie imprezka była zajebista...

Jak ktoś ma jakieś zastrzeżenia do imprezy lub organizacji imprezy itp to proszę o PW.

Postaram się wszystko poprawić na następnego paintballa.

Następny paintball tak jak mówiłem, w ZIMĘ na ŚNIEGU! :D:D

Na pewno dam znać... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwę osobę, dzięki której mam siniaka na plecach i spać nie umiałam! hahaha

istnieje prawdopodobieństwo, że to mogła być moja zabłąkana kulka... :D

hehe,śmiechowo było,ale dzisiaj chodzić nie umiem,tak to jest jak człowiek nie biega,a po bułki jeździ autem,haha.Ja mam zastrzeżenie: następnym razem zrobić takie ognisko,żeby mi bluzy nie spaliło,haha.Pozdro dla strzelców wyborowych:D

Żółwik, jesteś marudny jak baba... :P chciałeś się ugrzać to Ci zrobiłem takie ognisko żebyś na pewno nie zmarzł. A że taką marną miejscówkę wybrałeś to nie moja wina. :D

a co do zakwasów to rano miałem problem, żeby zwlec się z łóżka :P

Żółwik - masz racje. Ja mam dokladnie to samo. Zakwasy nad kolanami. Po płaskim jeszcze sie poruszam. Schodami do góry też. Ale na dół to strach :D

ja mam odwrotnie :D

Ale z nas dziady,haha,musimy częściej takie wypady robić,żebyśmy się nie zastali,hehe.Wojtek na zimowe się piszę jeśli termin będzie odpowiedni.

o terminie zimowego zadecyduje zima :P najwyżej też sobie wolne weźmiesz... Ale mam już trochę chętnych więc zabawa na pewno nie będzie gorsza niż wczorajsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.