Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

prawko teraz - dobry pomysł?


she

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 268
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W ich kasku ty słyszysz co oni do Ciebie mówią, ale oni Cię nie słyszą, więc musisz kiwnąć głową, że zrozumiałaś polecenie np. "proszę skręcić w prawo" i musisz lekko kiwnąć głową.

Ja właśnie zaczęłam się wahać, czy nie spróbować jeszcze w tym roku zdać, o ile byłaby taka możliwość... Weźcie mi coś poradźcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak zdazysz i nie przeszkadza ci pogoda to jak najbardziej idzie spróbować,teoria jak sie sezon skonczy na egzaminy ci nie przepadnie (jak z koncem sezonu zostalo ci 3 miesiace waznosci to jak wznowia dalej je masz),a jak zdasz to na wiosne zamiast czekac az prawko zrobisz,szukasz juz sobie szpeja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc o 7:31 testy, potem gdzieś koło 8:20 poszliśmy na plac, ja miałam 13/14 nr, więc czekałam w tym zimnie aż do 10:30 gdzieś tak mniej więcej, potem już czekałam do .......17:20 na jazdę po mieście... ale poszło to jakoś, więc żyję już bez stresów i w ogóle.

dla wszystkich chcących zdawać w Rybniku - jak nasza grupa jeździła na cbf, grupa z godziny 11:31 zdawała na ROMECIE, z relacji wiem, że strasznie niezwrotny jest, a na ósemce trzeba dodawać gazu, bo na jedynce prawie w ogóle nie rusza się do przodu...

ale cieszę się, że już mam to za sobą, a z kaskiem faktycznie nie było problemów, w ich Nitro XXL wbiłam się bez większych problemów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci szczerze, że chyba tylko jeden, plac wszyscy zdali, testy to samo, ale była taka dziwna sytuacja, bo koleś wyjechał na miasto (chwalił się, że jest z Rybnika i w ogóle wie co i jak) ale do ośrodka nie wrócił - przyjechał techniczny na moto zamiast niego. i w aucie też go nie było, więc wszyscy stwierdziliśmy, że oblał na czymś i to tak konkretnie, bo egzaminator był bardzo w porządku, a Romet był na A, nie na A1...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.