Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

prawko teraz - dobry pomysł?


she

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 268
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trasa jest naprawdę banalna. :P Wczoraj nią jechałem pierwszy raz motocyklem żadnego błędu nie popełniłem. :P jedynie miał uwagi co do obracania głowy przy zmianie pasa i rozglądania się przy ruszaniu- nie zawsze o tym pamiętałem. :D

tu macie trasę:

http://www.word.katowice.pl/tychy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za propozycję, ale nie wiem, o jakim mieście mowa (w którym masz ten plac) ? dokładnie, zdecydować się to po prostu parodia jedna wielka.

więc czekamy na jazdy wszyscy ;) ciekawe, kto pierwszy pośmiga B)B)

Jak jutro nie obleje teorii, to ja w przyszlym tygodniu juz bede smigac. O ile uda mi się nie rozwalic moto na placu :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszędzie mniej wiecej czeka sie 2 tyg :) wiec nie ma pały :P Zdawać nie zdawać jeżdzić nie jeżdzic ale wy macie problemy :P

Masakra :P Jak dziewczyna chce niech nawet w Boże Narodzenie jeżdzi :P

Jak nie masz kat B to bedzie Ci łatwiej nauczyc sie testów bo jak ja sie ich ucze to dochodze do wniosku ze ja nie znam przepisów a mam 5 lat prawko i jeżdze..

W każdym badz razie powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszędzie mniej wiecej czeka sie 2 tyg :) wiec nie ma pały :P Zdawać nie zdawać jeżdzić nie jeżdzic ale wy macie problemy :P

Masakra :P Jak dziewczyna chce niech nawet w Boże Narodzenie jeżdzi :P

Jak nie masz kat B to bedzie Ci łatwiej nauczyc sie testów bo jak ja sie ich ucze to dochodze do wniosku ze ja nie znam przepisów a mam 5 lat prawko i jeżdze..

W każdym badz razie powodzenia ;)

Sorky że nie w temacie ale mam pytanie do Monika 24 jak przeglądałem forum to natknołem sie na wiadomośc że mialaś na dniach egzamin no więc jak Ci poszło? :lol:

A tak wogóle to nie martwcie się pogodą gdyż w deszczu też jest ciekawa jazda... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pro po Moniki24 to chyba monia poległa i nie chce się przyznać

Monia my się nie będziemy śmiali :mellow: napisz coś więcej

Dobra Dobra :P Nie pykło i tyle. W ogole zastanawiam sie jaki sens jest zdawania.. Bo na 20 osob 2 pojechały w miasto :blink:

Ręce mi opadły a ambicja walnęła fochem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.