Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zaparowany kask


moto_maniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z zaparowanym kaskiem. Po kazdej jezdzie teraz gdy jest cieplo, mam zaparowana szybke i strasznie przeszkadza mi to w szybkiej jezdzie. Motor mam od niedawna, wiec nie znam zadnych odpowiednich specyfikow. Zapytalem na stacji i tam koles polecil mi srodek anty para "polepszacz widokow" MaxMaster Moto Design. Nie powiem, preparat wyglada profesjonalnie i do tego ma ciekawe opakowanie, ale chce byc pewny co kupuje. Ktos z was probowal tego produktu i moglby polecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rozwiązanie bardzo dobre i warte swej ceny :P

79zł to nie stówka.

No i można pewnie tańsze folie znaleźć, nie musi być marki FogCity :P

I nie napisał, do ilu złotych ma być rozwiązanie.

Nie podał nawet ceny tego specyfiku, ktory też za darmo nie jest.

Marudzisz, bo wczoraj nie jeździłaś i się mnie czepiasz, o :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam troszkę tańszy sposób. Spróbuj rozkruszyć tytoń z fajki i natrzeć nią delikatnie szybkę od wewnątrz.

Sposób sprawdzony jeszcze przez mojego dziadka:-)

Dobra kominiarka, i porządna wentylacja w kasku na pewno pomogą

Od czasu do czasu trzeba tez wyprać wkład i umyć kask w środku (para, pot, drobnoustroje)

Ja tak robię i problemów z parowaniem nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tez polecam FogCity

jak komuś za drogo 79pln na allegro to zawsze może kupić gdzieś w sklepie albo serwisie za 120-150pln :)

Tyle to mój kask kosztował ;) Dziadowski jest więc też miałem problem z parowaniem praktycznie na okrągło.

Zamiast wklejki kupiłem właśnie "Polepszacza widoków" Moto Design i problem zniknął jak ręką odjał ;)

O sposobie z tytoniem nie słyszałem, brzmi dość absurdalnie, ale nie palę wiec nawet nie bede probowal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam !

Mój kolega i ja też mieliśmy ten sam problem.

Jednak on wyczarował jakiś preparat do tego i szyba nie paruje od wewnątrz.

Nie wiem jakiej jest to firmy, ale wiem, że jest to nie drogie, a jest to w sprayu. :)

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to dajcie znać, zdobędę dla was nazwę tego preparatu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.