Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

nie obijom się zbereźniki jedne! :P czekałam aż se o mnie przypomnicie :angry:

wstępny plan zajęć na niedziela przewiduje wypad w Góry Sowie:

proponowana trasa: http://goo.gl/maps/Ya2U

start: godz. 10.00 w pkt.A za bramkami (ostatni zjazd z A4 na Opole, zjazd nr 222; DK46 Nysa/Opole) dla jadących autobana

start dla tych co przylecą DK94 - godz.9.30 przed rondem w Opolu - szczegóły zna oskanio i z nim się umawiać ;)

  • pitstop 1: Niemodlin/Orlen tankowanie, jedzenie, o dupie marynie gadanie + oczywiście sweet focie
  • pitstop 2: twierdza Srebrna Góra (dla zainteresowanych zwiedzanie ok. 1,5h/15zł bilet; reszta pilnuje dobytku, tudzież obżera się w przydrożnym barze)
  • pitstop 3: objazdówka+tama na jez. Bystrzyckim, sweet focie, potem może jakie szamanko we Fregacie

uwaga! pitstop 2 i 3 może ulec zmianie (czekam na maila) wtedy wbijamy do niejakiego Adolfa H. na kawke do bunkru :D przy okazji trasa przejazdu też się nieco zmieni

Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo byda po weselu bracika, wieć na nieswiadomce nie ma co jechac:-) i zaś mnie impreza ominie.....

a tak na marginesie potrzebuja oponki przod i tyl do mojego motorka, jak by kto mial namiary na jakis w MIARĘ TANIE miejsce gdzie moge się zaopatrzyc i potem dobrze załozyc to bede zobowiazany

Bawcie się dobrze w nd

Może sie wkoncu we wtorek wieksza grupka w lesniczówce spotkamy, bo jakos zaniedbany oststnio spot.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa... to nie ja wczoraj zacząłem wywody jakie to kaczki całe dają nura do wody a jakim dupa zostaje na powierzchni :D:D:D

Nawet National Geographic takich programów w tej tematyce nie ma :D

Bo to nie były kaczk:P:)))))U mnie możesz co najwyżej dac sam nura do wody(a swoja drogą..ciekawe czy też Ci będzie dupa wystawała :P:)))))) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.