Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

no i ku.wa ch.j nie będę mieć blach na niedziela napewno i szczerze wątpie że na reszte majówki też ...... :angry::angry::angry:

Nic się nie martw Cathy nie zostawimy Cie przecież na weekend w domu :)

Zawsze możesz polecieć na plecaku

Panowie co z wami już dawno powinna być lista chętnych do zabrania kerowniczki >> :)

1. oskanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie jest 850 zł

w tamtym roku przy 6 osobach skakalismy po 500 zł

Im wiecej osób będzie tym taniej skoczymy

Chyba ze ktos chce kurs zrobić i skakac samodzielnie wtedy promocyjna cena za 3 dniowe szkolenie, ok 10 skoków i licecja skoczka

ok 3000 zł ( ubezpieczenie, sprzet itp w cenie) i każdy kolejny skok za ok 100 jestem w stanie załatwić

Witam . kurcze Grzesiol spełnił bys moje mażenia ,w wojsku dali mi czołg i nie miałem okazi skoczyc ze spadochronem .A podobno skakanie jest lepsze od sexsu :) A teraz cały maj mam tylko niedziele wolne 19ej . Kur..... całe zycie pod górke :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . kurcze Grzesiol spełnił bys moje mażenia ,w wojsku dali mi czołg i nie miałem okazi skoczyc ze spadochronem .A podobno skakanie jest lepsze od sexsu :) A teraz cały maj mam tylko niedziele wolne 19ej . Kur..... całe zycie pod górke :angry:

W takim razie proponuje weekend "Bozego ciała" -kto będzie miał ohotę niech się namyśli:-) (WARTO), wrazie czego kwestia jednego dnia wcześniej żeby zalatwić skok, sprzęt i samolot, wiec jak komu pasuje.

Ja już od Maja mam więcej wolnego wiec cześciej bydymy sie widywac:-)

Jakby co to PW lub telefon i wsjo do dogadania

Tu macie stronke, opisy i kilka filmików jak to wyglada:-) (z nimi skaczemy)

http://www.tandem-skok.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.