Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

trocha fociszy z mojego pstrykadełka: https://picasaweb.go...feat=directlink

jak zwykle czekom na reszta w mailu :)

Bastek my też ciśli S1 ino w drugo strona - fajno traska ale u nas były światełka i musza się pochwalić że to jo dziś na czerwonym znaczy bardzo pomarańczowym przelatywałam ze 3 razy :ph34r: a lotnych chyba my ze 4 mineli

To w moją strone były tylko zjazdy na obwodnice, żadnych świateł, przynajmniej nie widziałem :D a poza tym widzę że mam godnego następcę do przelatywania na czerwonym :D może to zaraźliwe ? ;)

melduje się cały ;) był wypas + mały incydent na wislance a kurwa patrzołech do auta czy to policja a patrzołech po rejestracji i chuj 400zł i 10ptk no to ja na tym miesiac i next mało bd smigał hehehe

taa... a mi mówiłeś żebym jak co to nie jechał za szybko :D ja leciałem całą droge 180-200 i nic :D z resztą jak ja jade to mnie nie widać na tym moto więc kogo mają gonić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trocha fociszy z mojego pstrykadełka: https://picasaweb.go...feat=directlink

jak zwykle czekom na reszta w mailu :)

Bastek my też ciśli S1 ino w drugo strona - fajno traska ale u nas były światełka i musza się pochwalić że to jo dziś na czerwonym znaczy bardzo pomarańczowym przelatywałam ze 3 razy :ph34r: a lotnych chyba my ze 4 mineli

Ja sie do tych ciemnych pomaranczowych też przypisałem a nie mówiąc już o koledze za nami :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna rajza ale powroty z wyżerką musimy dzielić na mniejsze grupy no chyba że znajdziemy jaką garkuchnie na tyle luda.

z tą opcją bardzo dobrze sobie radzi niejaki McDonald's albo alternatywnie kanapeczki, kawka w termosie, jajeczko, pomidorek i takie tam - i mamy wyżerkę jakich mało i to na łonie natury ;)

ano właśnie - żółwik! czemu nie mioł kuferków? miał być grill po drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sie melduje :)

Bastek po tej 0,5 mb kielbasce to teraz obowiązkowa 2 browarki bo inaczej sie tego nie strawi :D

No nie ma wyjścia, oby dwa piwa pomogły :D tyla frytek my tam zostawili... :P

Accord dokładnie, powroty z wyżerką muszemy dzielić bo my w para osób sie nie mogli doczekac na żarło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz kupic nowy to polecam bytom ul. krakowska na samym dole(na pogodzie)

ma najtaniej . kupilem u niego juz dwie szt.(do samochodu)

sklep jest na początku Witczaka

Ja też w jednym kawałku, chociaż czasami robiło mi się ciepło ze strachu :D Podziękowania dla Michała (chyba nie ma Cie tu na forum)

pewniena dniach się zarejestruje

i Dara za użyczenie pleców. Lody będą następnym razem :lol::wub:

no czekam czekam ;) żebym się tylko doczekał :lol:

Dzięki wszystkim za wycieczkę :excl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma wyjścia, oby dwa piwa pomogły :D tyla frytek my tam zostawili... :P

Accord dokładnie, powroty z wyżerką muszemy dzielić bo my w para osób sie nie mogli doczekac na żarło ;)

Cza było na wynos brać? :P mówiłam? , mówiłam w kasku miejsca było sporo :P nawet na żurek , którym chciałam się z Wami podzielić :P ale accorda i tak nikt nie pobił :D nie dość że rosół to ta kiełbacha :D maaaaaaaaaasakra :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.