Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A jak myślisz? Warunki pogodowe nie dawały szans do jazdy ale ja jestem pewny za mojego maxima.

 

To co się myśli nie zawsze idzie w parze z tym co się dzieje :)

Ważne że masz na horyzoncie nowy zakup. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ello wszystkim.Jako,że ostatnimi czasy po sprzedaży Wisienki pogrążyłem się w niebywałym smutku i poczuciu utracenia pewnej części siebie nie udzielałem się w naszym spotowym temacie,bo żal mi d**ę ściskał,że wszyscy latają,gdyż sezon się przedłużył,a ja oddałem moto już we wrześniu.Wczoraj jednak nadszedł długo oczekiwany przeze mnie dzień i odzyskałem utraconą część własnego "ja" i mogę się poszczycić zakupem tej oto perełki :)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cec1350050a3a4e3.html  Bardzo proszę o wystawienie do okien suszarek,farelek i innych ogrzewaczy,aby ten leżący na drogach biały szit zniknął mi z oczu i nastała wiosna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Accord moja już też zmartwiona,że do Wiśni się wszystko zapakowało,a na tym,to tylko z plecakiem latać,2 kanapki,kawa w termosie i tyle w temacie,hehe.Songo,po depresji w końcu wracam,już nie mogę się doczekać jak na nią zasiądę.Endriu jakoś po oględzinach bardziej Kawa się do mnie uśmiechała,jeszcze myślałem o FZ1,ale trochę się bojałem tych 150 kucy.Ojcze Maryjanie,no tradycyjnie chętnie się przejadę z Tobą na jakiś wypadzik,pogadać,pośmiać się i popodziwiać wdzięki pań sprzedających kiełbaski i napoje w Jastrzębiu:) Karczek,oblewanie było,ale lajtowe,hehe.Te kraty,to zasługa robotników od ojca z pracy,haha,jak widać robota się w rękach pali :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastek no kurcze nie pomyslalem,moglem sobie zostawic ta z xj,bo tam byla wielka jak w Ikarusie.Moze wieksze wianie po mordzie bedzie studzilo moje emocje do krecenia manetka,hehe

No to chętnie sie przejade na Twoim sprzęcie i Ci powiem czy brak szybki by mi przeszkadzał i studził emocje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.