Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

a masz naklejke hello kity albo my little pony?

Bo jak nie to ja ci zalawie? :D

Gratulacje - a jako że jest sezon i nie pijemy alkoholu to stawiasz wszyskim bak paliwa :D , (sprzęt nowy trzeba uczcić)

Jakby mial ktos ochote poskakać ze spadochronu -to mogę zorganizować imprezke po weekendzie majowym, albo wczesniej:-)

koszty zalezne od ilosci osób (z filmowaniem i zdjeciami )

Do tego jakies kajaki i pieczenie swiniaka :D

Ktoś chętny?

Pisze się !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz naklejke hello kity albo my little pony?

Bo jak nie to ja ci zalawie? :D

Gratulacje - a jako że jest sezon i nie pijemy alkoholu to stawiasz wszyskim bak paliwa :D , (sprzęt nowy trzeba uczcić)

Jakby mial ktos ochote poskakać ze spadochronu -to mogę zorganizować imprezke po weekendzie majowym, albo wczesniej:-)

koszty zalezne od ilosci osób (z filmowaniem i zdjeciami )

Do tego jakies kajaki i pieczenie swiniaka :D

Ktoś chętny?

Ja też się pisze :)

Grzesiol a to duży będzie obciach jak u góry nawalę w gacie :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29.04 - Stare Hamry i Pustevny albo zamek w Hukvaldach

01.05 - Niedzica zamek + zapora (nie wiem jak się wyrobimy w czasie) albo może Stronie Śląskie - obiadek w Biker's Choice + jakaś pobliska atrakcja

to już jest zatwierdzone ? :)

i jak wygląda sprawa z czwartkiem, o której będziecie na Chudowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoki sa w Piotrkowie Trybunalskim, można na szybko zorganizować z badaniami, ubezpieczeniem bez żadn-ych przygotowań przyjeżdżamy i skaczemy (mój kumpel jest tam instruktorem i sam tym wszystkim zarządza:-) na poczatek w tandemie, czyli podpiety pod instruktora i to własnie polecam

lądowanie nic nie boli -)

a jak ktos w gacie nawali to przy duzej predkosci spadania i tak nic nie poczuje:-) a zawsze będzie cieplej

Obgadamy wszystko przy najbliższym spotkaniu:-)

Mozemy jakis weekend lecieć na Piotrków, potem sulejów na kajaki , ognisko, swinka i następny dzionek powrót

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiol, a ile taka przyjemność kosztować może? no i jaki był by przybliżony termin ?

Bo mnie strasznie spadanie :) nęci, ino nie wiem i jak z czasem i "czasem".

A w Niedziele może ktoś się będzie wybierał do TG na Rajd w Klubie 22?? http://www.klub22.art.pl/ kto nie będzie leciał na Hamry czy inne winkle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie jest 850 zł

w tamtym roku przy 6 osobach skakalismy po 500 zł

Im wiecej osób będzie tym taniej skoczymy

Chyba ze ktos chce kurs zrobić i skakac samodzielnie wtedy promocyjna cena za 3 dniowe szkolenie, ok 10 skoków i licecja skoczka

ok 3000 zł ( ubezpieczenie, sprzet itp w cenie) i każdy kolejny skok za ok 100 jestem w stanie załatwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiol, a ile taka przyjemność kosztować może? no i jaki był by przybliżony termin ?

Bo mnie strasznie spadanie :) nęci, ino nie wiem i jak z czasem i "czasem".

A w Niedziele może ktoś się będzie wybierał do TG na Rajd w Klubie 22?? http://www.klub22.art.pl/ kto nie będzie leciał na Hamry czy inne winkle:)

Jak będę miał moto złożone to może się wybiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.