Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

MotoParty MAMMOTH 2011 Żywiec - Iron Elephants MC Poland


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, witam...

Dużo się nie pomyliłam z tym programem...... Już na wjeździe niespodzianka. 60 zł...... no ładnie.Kutfa, to był zlot.... Najpierw nie było wiadomo, czy parada to już, czy dopiero jedzie..... potem czekanie na jakiegoś gościa....... jedni w jedną stronę, drudzy..... Kurde super parada!!!!!!! UUUUUUUU a te natryski i "kibelki... pierwsza klasa. Jak ci się zachciało do kibelka, to tylko w godz. ustalonych. Potem ELENI szła się przebierać i nie wolno... Zespoły super. Tylko szkoda, że nie powiedzieli kiedy się stroją, a kiedy grają. Koncert, no może do kupy jakieś 4h grali...... Sakramencko dłuuuuugo. Ale nic, była muza z radia. SŁUCHAJTA i TO WSZYSTKO ZA 60 zł. NIESAMOWITE.......... PIERONA. A niespodzianka też super. Tylko do dziś sie zastanawiam który striptis był płatny ten męski, czy to co było wieczorem. Kurde nawet Pudzian nie ma takiej obstawy jak te 3 kozy. Nie no zlot suuuuper. NA PEWNO WRÓCE ZA ROK.

PS. Dzięki ludziom, którzy przyjechali zlot przetrwał. Organizacja do du... pupy. Pozdrowionka dla was ludzie i szacun za wytrwałość. A na przyszłość więcej kibelków na miejscu, mniej dziwactw. Na prawdę nikogo nie obchodzi ile bierze zespół za granie. Wszyscy jadą się bawić.... KURDE.....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60zł? Ja płaciłem 40zł

Moim zdaniem też cena grubo przesadzona, bo ani żadnego piwa, czy kiełbasy w zestawie. Tak jak było mówione - pozytywni ludzie uratowali imprezę i ten piknik za ścianą. Ogólnie mało motocykli, spodziewałem się więcej. Konkursów troszku mało, ale ogólnie zdziwiłem się, bo w zeszłym roku podobno świetnie było.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frida dobrze wszystko podsumowała, zapłaciłem 60zł. żeby przesiedzieć na festynie z disco polo gdzie wstęp kosztował 8 zeta bo na zlocie była wielka kicha, brawo dla organizatorów....całe szczęście że byłem z fajnymi znajomymi.

Dobrze mówi , polać mu ;) !!! A tak na poważnie to jedne wielkie nieporozumienie !!! 80 % gości uciekło na festiwal kwaśnicy, bo tam się przynajmniej coś działo . No i jak pisał poprzednik 40 zł plus 20 zł za plecaczka a w zamian dostałem stare czasopismo, pół kilo reklam, no i prezerwatywę . Super !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P O R A Ż K A !!!!!!!!!! Wstęp 40 zł (na stronce pisało 35zł.) tylko za co??? Ponoć miały być ZAJEBISTE zespoły, ale jedyny jaki pamiętam to disco polo z festiwalu kwaśnicy, ha dobre, a nabijaliśmy się z programu na festiwal kwaśnicy, a to on praktycznie uratował zlot. Całe szczęście, że byli znajomi, z którymi chętnie i miło spędzamy czas.

P.S. W przyszłym roku baaaaaaaaaaaaankowo tam wrócę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kilku lat wszyscy narzekają że zlot przy kwaśnicy się odbywa a teraz wszyscy się cieszą że była kwaśnica i zespoły disko w polu.

nie rozumiem.

pierwszy raz w tym roku nie byłem na zlocie od 5 lat więc może ktoś napisze skąd ta zmiana.

jeżeli organizator tegorocznego zlotu przeczyta może wyciągnie wnioski.

zlot tworzą ludzie którzy na niego przyjeżdżają.

może w takim razie na przykładzie tego nieudanego zlotu warto pobudzić dyskusję czego oczekujecie od dobrego zlotu.

imprez tego typu z roku na rok przybywa

najbliższy wekend to impreza w parku w Chorzowie oraz zawody sportowe motocyklistów w strzelaniu sportowym pod Krakowem.

i co tu wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do MotoParty, zaliczylem 1 dzien tam, pojechalem parada za ludzmi, wbilem sie na pole niamiotowe, fakt zaplacilem 40zl, co w zamian dostalem? Jak bylo juz napisane, kondona, gazete, naszywke, plakat i blache z 2004 roku. Zapominacie ze byla ochrona wynajeta ona rowniez kosztuje, a i wg mnie dobrze wykonywala swa robote, osoby postronne nie wlazily na teren zlotu. kapele ktore tam mialy byc rowniez za piwko nie graly. narzekacie na zlot a z tego co zauwazylem 70% ludzi bylo nawalone jak meserszmity, chlejace w namiotach. bylo tam kilka grupek ludzi. Co do koncertu, nie wiem nie doczekalem jego, poszlem na festyn. Pozniej spotkalem osobe z forum i z nia sie zabralem na wisle. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shreek, nie narzekamy na ludzi na zlocie. Tylko na organizacje. Nie powiesz, że 40 zł. to mało. Zobacz inne zloty. Zresztą sam przyznałeś, że byłeś na chwile, bo siedziałeś na swięcie kwaśnicy. O to chodzi, że napisali co innego. Co może wczesniej ochrona podawała inne ceny. A tak do końca to nie wiem, czy oni nas, czy te GWIAZDY chronili............ Tak jak już pisałam niech to będą mniej znane zespoły, ale żeby grały. Jest duzo zespołów, które dopiero powstały, są dobre i takie zloty to dla nich doskonała reklama. Na zlocie jest piwo to przeciez dla ludzi, tym bardziej, że to był zlot 2/3 dniowy. W takim razie te 30% to co robiło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam zauważyć, że na każdym zlocie jest ochrona, konkursy, kapele (obecne i grające), pole namiotowe, a ceny były mniejsze :) I na żadnym ze zlotów nie dostałam starej blachy. Tutaj nawet na blachę się nie załapałam, tylko jakaś naszywka :)

Tak na marginesie samo przez się mówi to, że ludzie zamiast siedzieć po stronie zlotu poszli na stronę "kwaśnicy"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta stara blache to musialem wyyprosic ;) ... A mnie sie tam akurat naszywka bardziej od blachy podoba ;P

Zreszta? Co ja jestem? Dlaczego to ja mam bronic organizatorow:)? Wg mnie dupy dali i zlotowicze i organizatorzy po czesci, program byl w tym czasie co bylem nudny;) Ale bardziej zlotowicze...... :)

Zreszta ja sie nieznam :) ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dlaczego zlotowicze są winni temu, że było nudno? Przecież to nie my-zlotowicze organizujemy imprezy. My tylko za nie płacimy :) Jeśli byłabym w jakimś klubie to starałabym się zorganizować wszystko tak żeby było w miarę możliwości ogólne zadowolenie. Inne kluby potrafią :)

Ale ja też pewnie się nie znam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta stara blache to musialem wyyprosic ;) ... A mnie sie tam akurat naszywka bardziej od blachy podoba ;P

Zreszta? Co ja jestem? Dlaczego to ja mam bronic organizatorow:)? Wg mnie dupy dali i zlotowicze i organizatorzy po czesci, program byl w tym czasie co bylem nudny;) Ale bardziej zlotowicze...... :)

Zreszta ja sie nieznam :) ... :)

Stary !!! Jeżeli na zlocie nic się nie dzieje to czego chcesz od zlotowiczów ! To niby my mieliśmy robić atmosferę i wymyślać atrakcje ??? Coś tu nie tak. A jak Tobie się tak podobało to dlaczego się tak szybko zmyłeś i poleciałeś do Wisły ??? Z tego co się orientuję to ok. 15 już cię tam nie było więc nie wiesz co się tam działo . A chodzi o to że nic się nie działo !!!

Ale ja może się nie znam na tych sprawach :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale naszywke mamy :P i znaczek prowadze jestem trzezwy :>>.

Z drugiej strony teren zlotu byl ogrodzony, czy palenie gumy, czy latanie na gumie, badz cokolwiek innego nie wchodzilo w gre, teren byl trawiasty, by trzeba bylo sie poza teren zlotu przenosic. Kurcze ja wiem ze kicha ale patrzcie na to z innej strony oplata za pole namiotowe, ochrona, etc. Tutaj czesc srodkow musiala pojsc, fakt ze z kielbacha polecieli po bandzie mogli chociaz jakies z constaru dac, i super piwosza... :P . Ale.... Moze w przyszlym roku bedzie lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.