Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zmiana moto


Halogen

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie czy jesteście w stanie coś polecić zamiast Kawasaki ZR7 - chodzi mi głównie o większą moc, musi być to naked tak samo o najlepiej podobnych rozmiarach. Wiem że hornet ma ok 100 konny silnik i wiekszy moment i cos takiego powinno juz wystarczyć, tylko że jest troszke mniejszy i mniej wygodny dla pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a która z nich ma dość elastyczny zakres żeby zbierała z dolnych obrotów???

Nie jestem pewny w 100%, ale to chyba Suzi GSF 1250 najszybciej osiąga max moment obrotowy przy 3500 rpm, więc najlepiej z dołu ciągnie.

Przy czym nie ma najwyższej wartości tego momentu i mocy max też ma najmniej :)

I B-King i tak go zżera bez popitki :D

A Yamaha XJR 1300 jest najpiękniejszym moto z nich wszystkich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kawasaki zr 7 dobry jest fazer.

hmm nie wiem czy jest wilka różnica miedzy fazerka a kawą, niby koni więcej a moment ten sam, przyśpieszenie praktycznie się nie różni, prędkość max praktycznie identyczna... wiec raczej to nie jest po kawasaki tylko zamiast. bedę miał ok 25 tys maxymalnie. Wiec chciałem kupić coś w miare młodego. ten b-king jest mmmmmm po prostu brak słów ale nie wiem czy w tej cenie coś rozsądnego się znajdzie. Albo może jakiś salonowy dwu letni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dodatku ponoć bardzo chętnie poddaje się tuningowi w celu zwiększenia mocy.

To prawda.

Wystarczy 1 kabelek przeciąć by włączyć alternatywną mapę i jesteśmy w trybie Turbo :D

Halogen, powodzenia w poszukiwaniach życzę!

Coś czuję, że sprawisz sobie naprawdę wspaniałe moto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda.

Wystarczy 1 kabelek przeciąć by włączyć alternatywną mapę i jesteśmy w trybie Turbo :D

Halogen, powodzenia w poszukiwaniach życzę!

Coś czuję, że sprawisz sobie naprawdę wspaniałe moto :D

dzieki, mam taką nadzieję bo po ostatnich problemach znajomych z kupnem i lewym sprzętem chyba wole z serwisu nie sprowadzane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.