Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Facebookowcy nie dajmy się!


Pindollo

Rekomendowane odpowiedzi

ja cale zycie na Gnomie siedze, a z Fejsbóka i tak mam zamiar przestac korzystac.. Dobrze byloby jakby jeszcze odcieli dostep Gnomowcom, wtedy mialbym powod, zeby wkoncu skonczyc z tym kurestwem :)

Swoja droga mila niespodzianka, ze jest tu na forum grupa osob lubujących pingwinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale dla mnie to debilizacja społeczeństwa fejsbuki smierdy pierdy... Niebawem zaczniecie płakac jakby tak zlikwidowali fejsa albo twitera.. czy to juz nie choroba? Pewnie teraz jak nie masz mordy w internecie to przestajesz istniec? gratuluje. Autorze tematu! JEST! otwórz klape w kiblu i zajzyj do muszli klozetowej. Twoje życie nigdy bardziej nie było gówniane jak teraz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zwane portale społecznościowe, to przecież tematyka raczej biznesowa niż socjologiczna.

Generalną zasadą jest trafienie w niszę, nałapanie luda, a potem stopniowe wysysanie z userów kasy wprowadzając ograniczenia i opłaty za ich brak.

Ja to przetestowałem na samym początku powstania sympatii. Poziomu merytorycznego nie oczekiwałem więc się nie zawiodłem, bo przecież ten portal powstał po to, by spiknąć rozrzucone obiekty celem ciurlania.

Jak tylko wyniuchałem zwrot akcji świadczący o uruchomieniu zasysania kasy, natychmiast konto zlikwidowałem.

Na NK facezbooki twittery i inne takie już się nie łapałem, bo tematyka dla mnie lekko nie teges.

Po co mi konto na NK? Przecie te 3,5 dziewki które w mojej klasie funkcjonowały są już obiektami archeo. Wolę je pamiętać z okresu rębnego.

Próchno wielkiego ognia nie daje, podobno w nocy świeci ale tego nie widziałem.

Wystarczyło mi, że mnie znalazła moja była dziewczyna z czasów studiów, która to porzuciła mnie dla Niemca czyli faszysty. Bardzo chciała się spotkać i pewnie doszłoby do tego gdyby nie przesłała mi fotki.

No ludzie - do Częstochowy się udałem dziękować za to, że podpisała wtedy tą folkslistę.

Oczywiście mam świadomość upływu czasu i tego, że mnie ów upływ również zmechacił ale po co mam patrzeć na dizelbabę, która kiedyś była takia fikuśna i się tym widokiem dołować?

Wolę kochać Mankę - rzecz jasna tylko platonicznie, żeby nie zejść na jaki wylew albo inną anginę pectoris.

Wszak stare polskie przysłowie mówi: lepszy wróbel w zadupku niż gołąbki na fejsbuku, a i inne również tu świetnie pasuje - lepszy na motórze kąsek lada jaki niźli netowe przysmaki.

Tak więc namawiam młode pokolenie - weźcie se partnerkę do kina na macany seans zamiast pitolić majonezem po monitorach CRT ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.