Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypłata odszkodowań


ulikboss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

niedawno miałem wypadek nie z mojej winy mały szlif ale rzeczoznawca leciał ze wszystkim co miało ryse prawie całe moto i komplet ciucha od głowy do nóg :-)

Po otrzymaniu kosztorysu okazało sie że szkoda całkowita :-( ale diabeł tkwi w szczegółach uwaga na kosztorysy i punkty które odejmują bezpodstawnie.

Dostałem piękna wypłatkę ;-) i moto teraz lśni jak nowe

ale

miałem oczywiście parę siniaków itp bo kontakt z asfaltem nie należy do przyjemnych. Troche późno dowiedziałem się o firemce która działa w imieniu poszkodowanego i wyciąga należna oczywiście wypłatę odszkodowania :-) a to co dostałem za ciuchy okazało sie że też mogłoby być więcej :-p

Firma ocenia stopień opłacalności i wchodzi albo nie w temat :-)

Kase biorą w jakimś procencie od odszkodowania więc nie ma ryzyka.

Zainteresowanych prosze o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisze którko .. naprawde mało firm jest które "walczą".

Teraz coraz czesciej cwaniaczki dogaduja sie z ubezpieczycielami co do kwoty odszkodowania zeby ubezpieczyciel nie dostał po dupie bo i tak wypłacane odszkodowania w polsce to jałmuzna! Pytam sie więc jaki sens jest brac taka czy inna gówniana firme jak i tak sie dogadaja na Twoja niekozyść? Polecam brac dobrego prawnika, zapłacisz troche więcej i poczekasz troche więcej ale za to pieniądze z odszkodowania sa potem własciwe. Ktos ma watpliwości?? Jakby było tak códownie jak wszyscy pisza to kadra pracownicza z tych firm nie zmieniałaby miejsca zatrudniena. Pozdro:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

DANVIELD osobiscie pracuje w kancelarii prawnej, miedzy innymi swiadczymy tego typu usluge, wspieramy dochodzenie odszkodowan. I jak pracuje tu ladnych pare lat nigdy, ale to NIGDY nie spotkalem sie z sytuacja w, ktorej ubezpieczalnia dogaduje sie z prawnikami :) to nie w ten sposob dziala :)

U nas oferujemy poszkodowanym wspolprace na jasnych zasadach, warunki wynagrodzenia dla prawnikow nie sa narzucane a negocjowane :)

z naszej strony dajemy wsparcie prawne (od A do Z), czyli:

- bezplatna porada prawna (takze on-line)

- przygotowanie wyceny szkody

- opracowanie wniosku do ubezpieczyciela

- pilotujemy na biezaco cala sprawe wiec klienta nie interesuje juz nic

- w przypadku gdy finish sporu doprowadzi nas przed sad, reprezentujemy klienta na rozprawie

oczywista sprawa jest to ze nikt nie robi za darmo, ale w przypadku odszkodowan umawiamy sie na % z wyplaconego odszkodowania. Takze nie placisz nic z wlasnej kieszeni!! zadnych kosztow sadowych, zadnych wynagrodzen dla prawnikow! Wiec to chyba calkiem uczciwa propozycja :) tym bardziej ze z doswiadczenia wiem jakie wysokosci odszkodowan wywalczaja sami poszkodowani, a jaka wysokosc moze wycisnac z ubezpieczyciela kancelaria prawna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam.

Miałem niedawno do czynienia z taką firmą specjalizującą się w odszkodowaniach komunikacyjnych, to było Mobile Cash Kraków i jestem całkiem zadowolony, prawie pół roku się użeraliśmy z ptu ale wygrałem. Jednak szczerze lepiej wybierać te "firemki" które współpracują z prawnikami bo w razie czego można liczyć na pomoc w sądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.