Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam wszystkich po dłuższej nieobecności


andrzej-A5

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym powitać wszystkich forumowiczów tych którzy już zdążyli mnie poznać, jak i tych którzy mnie dopiero poznają :lol: Zdążyłem zauważyć że na forum zaczęło się trochę "palić" wiec chętnie przyłączę się do ogniska B)

A regulamin(do Admina) to ja znam na pamieć :lol:

post-198351-0-26847700-1305973254_thumb.

post-198351-0-26847700-1305973254_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy go kojarzy (avatar), tytuł tematu poprawiony (dłóższej) :lol:

E tam przecież wiesz ze byki to u mnie nie żadna nowina B) Ku*wa mać co/ ja mam tu robić porządek??.:BadMan:. :lol: Przecież wiesz ze ja TU wlazłem żeby robić dym :lol:

Co do mojej foty, to muszę Wam się przyznać że na nowego gixa blachary tak nie biją ;) Ma się tważing i ch*j :rolleyes: Jak zdejmuje kachol, to matko ratatuj :)

Dobrze że się od nowa zarejestrowałem, bo zaraz bym banana łyknał ;)

Aha dzięki za pamięć i wity niech tym co mnie nie tu nie chcą da Bozia piekło na ziemi ;)

Dejw,Dejw, ty mnie jeden lubisz co? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego właśnie teraz musisz dać przykład - taka resocjalizacja przez dobre uczynki B)

Ek, szkoda że nie ma Timaca,bo chyba nie ma co? Pytam, bo nie było mnie w 'domu' parę miechów i nie wiem za bardzo kogo należy na dobry start rozjechać(zresocjalizować) :):lol:

No muszę się chyba z Wami napić, ale najpierw idę spalić ze dwa szlugi.Jedna paczka to dwa litry wachy psia mać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam przecież wiesz ze byki to u mnie nie żadna nowina :lol: Ku*wa mać co/ ja mam tu robić porządek??.:BadMan:. :lol: Przecież wiesz ze ja TU wlazłem żeby robić dym :lol:

Co do mojej foty, to muszę Wam się przyznać że na nowego gixa blachary tak nie biją :) Ma się tważing i ch*j :rolleyes: Jak zdejmuje kachol, to matko ratatuj B)

Dobrze że się od nowa zarejestrowałem, bo zaraz bym banana łyknał ;)

Aha dzięki za pamięć i wity niech tym co mnie nie tu nie chcą da Bozia piekło na ziemi ;)

Dejw,Dejw, ty mnie jeden lubisz co? :)

Toć wiem, dlatego nie walnąłem CI od razu 50% hahaha. POzdro i miłego zadymiarstwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toć wiem, dlatego nie walnąłem CI od razu 50% hahaha. POzdro i miłego zadymiarstwa ;)

To trza było polać :lol: ja 50% przyjmuje z mety(gładko wchodzi) ;) Widzę tak pobieżnie że od mojego pobytu cichy Milosz został tu strasznym zbirem, a pamiętam jak tylko przyszedłeś na forum, to na początku byłeś taki grzeczny, no teraz na razie nie 'polewasz' tylko obiecujesz

ale mam Cię bracie na oku ;) Trza było Tmacowi orty wtedy prostować, :lol: ten to dopiero byki walił :lol: ale kto mu przyfikał? :)

A tak poważnie to Modzi trochę luzu, bo zauważyłem że jakoś sztywno TU się porobiło, ku*wa mać jak w wojsku, mało nas jest(aktywnych) ze czterech, pięciu, pięćdziesięciu zagląda zza "węgła" B) Na starym forum, tam dopiero były jazdy :) no i ludziska pisali, może i sporo głupot, ale przynajmniej od czasu do czasu jakaś draka, mam nadzieje że te czasy jeszcze wrócą, tylko Mody poluzujcie trochę łańcuchy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :lol: Opowiadaj jak tam piesio się trzyma :)

Znaczy Borys,tak? jak obcykam jak TU się wkleja foty to wrzucę :lol:

No dorósł, i zdurniał całkiem, nikogo nie wpuści na posesję i nie wypuści. B) A listonosz to ostatnio tak spierdalał ze az buta zgubił, bo pies przedtem go tolerował a tu zonk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.