Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Hej!:)


Krycha_N

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!!!!:)) W środę zdałam egzamin!:) niesamowite, bo po doświadczeniach z kat B to miałam jak najgorsze przeczucia, a mimo ze zrobiłam 7 ósemek zamiast 5 to się udało! poza tym maszyna już w garażu czeka - KAWASAKI ER5, już po przeglądzie i z wymienioną oponą - tylko jeszcze bez papierka (mojego)- może za tydzień?! strona PWPW codziennie z upartością maniaka jest sprawdzana:).... wiem może to - nazwijmy to "nie cool" że nie jeżdżę jeszcze ale po mnie pewnie jeszcze widać, że nie jeżdżę super pewnie ...a poza tym po co mi ewentualne kłopoty....w każdym bądź razie ten sezon będzie już mój - pozdrawiam wszystkich, a także tez tych co zdawali ze mną w środę w Rybniku! do zobaczenia na drodze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam exam 2.06 stresuje się by nie trafić na jednego dziadka u którego umiejętności mają małe znaczenie podobno :/ złą sławą owiany. Chciałbym by taka maszyna na mnie czekała jak wrócę z prawka ;) PZDR

Jeżeli ten "dziadek" ma siwe krótko obcięte włosy, można powiedzieć ze wysoki w okularach to chyba nie masz się co martwić, bo podobno oni się co miesiąc zmieniają:lol: wiec w czerwcu go już w Rybniku nie powinno być:D...ale nie był taki najgorszy, zanim ja odjechałam z ośrodka, to prócz 2 kolesi którzy mu się spóźnili na egzam teoretyczny ( których nie przepuścił na placyku,nie czepiając się za bardzo) to wszyscy poszli na miasto - przede mną zdały 2 osoby - dużo krzyczał a w efekcie miał sporo zrozumienia do niedociągnięć :lol:) (mimo to mam wrażenie ze miał po prostu dobry humor:) )

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za powitania i za zapewnienia, że jednak nie jest tak żałośnie, że nie jeżdżę;) to mi troszeczkę ułatwiło czekanie na piapiór:/...BO JUŻ NIE MOGĘ USIEDZIEĆ!! TAK ŁADNA POGODA!!! AAAAA!!! ....no ale czekam grzecznie dalej:)...dzięki i pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.