Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

SKRADZIONO AUTO !!! ŚLĄSK


onajess

Rekomendowane odpowiedzi

W nocy z 21 na 22 kwietnia br. roku, z parkingu z pod bloku przy ul. Piastów 3 w Katowicach (oś . 1000-lecia) została skradziona MAZDA MX-3 o nr rejestracyjnych SK 4864 T . Auto dość charakterystyczne bo koloru żółtego , a na śląsku nie widziałam drugiej takiej . Do tego aktualnie jeździ na jednej feldze stalowej i dojazdówce na przodzie (bo wczoraj wracając z pewnego miejsca złapała gumę) i alumami z tyłu.

Więc prośba do was, abyście rozejrzeli się w swoich i w.w. okolicach, z góry dziękuje

Znaki szczególne: nad wlewem paliwa miała lekkie poprzecznie wgniecenie , nad kierunkowskazami na błotnikach naklejki czarne Mazdaspeed grupa Śląsk jak i również na klapie bagażnika w okolicach zamka, z przodu rejestracja na podkładce mazdaspeed.pl, a z tyłu zwykła i połamana. Na tylnym nadkolu widać małe ognisko rdzy. Jeździ na PB i przyciemniona szyba klapy bagażnika

nr 513930661

zdjęcia Madzi

dsc3183x.jpg

madziase.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz auta na czesci kradnie sie na zamowienie, klient potrzebuje do mx3 bo skasowal przod-to jak w sklepie z czesciami-na jutro bedzie i w nocy ciecie :/

Przedladaj allegro w poszukiwaniu czesci ze slaska i malopolski do MX3, moze reszte co komus zostanie to bedzie wystawial i jakos dojda do zlodziei :/

Zycze powodzenia ale bedzie cholernie ciezko odzyskac autko w calosci :unsure: Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , zwracam się z prośbą do ludzi z Rudy Śląskiej i Zabrza , ponieważ padło przypuszczenie ze samochód został "uprowadzony" przez mojego byłego partnera z którym nie rozstaliśmy się w pokojowej atmosferze . On posiadał do niej kluczyk zapasowy wiec to tez nie dawało mi spokoju ze szyba nie była rozbita . Jeśli moje podejrzenia się potwierdza to samochód może być widziany gdzieś na Rudzie Śląskiej 1 w okolicach ul. Piastowskiej lub w Zabrzu w okolicach stadionu Górnika Zabrze. Wiec jeśli pomykacie sobie w tamtych rejonach to prosiła bym o porozglądanie się w tamtych rejonach . Policja juz jest poinformowana o moich podejrzeniach ale wiadomo jak oni sie za takie rzeczy zabierają ... Ze znajomymi doszliśmy do wniosku iż takich aut się nie kradnie bo nie ma zapotrzebowania na części do takich aut . Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze znajomymi doszliśmy do wniosku iż takich aut się nie kradnie bo nie ma zapotrzebowania na części do takich aut . Pozdrawiam :D

No właśnie- samochód "mało chodliwy" jesli chodzi o części, czy też zapotrzebowanie na całość.

Nie przejmuj się policją- mają określone terminy z których muszą się rozliczyć, a w tym przypadku praktycznie i sprawcę i "fanty" podane są na tacy, więc nie wydaje mi się, że coś takiego można spieprzyć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak jak mówiłam moje podejrzenia się sprawdziły. Wczoraj w sumie z głupoty przejechałam się na Rude na ul Piastowską i własnym oczom nie uwierzyłam co zobaczyłam :). Jednym słowem Magdalenka się znalazła :D jest już w garażu :lol: . Wiec tylko widać jak nasza Polska Policja się za takie sprawy zabiera ... Brak słów . Wiec dziękuję wszystkim za zainteresowanie :rolleyes:

LWG i szerokości :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.