Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Radlin wita;-)


Larysa85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich po długaśnej nie obecności...ale ślub wymaga czasu i przygotowań ;) Jeśli jest ktoś chętny żebym robiła za plecak to piszcie :D Dziś widziałam nie ciekawą akcję-dziewczyna się wysuła przed torami na Bukowie-mój oczywiście z tekstami "i kaj babie dać motor" itp itd.Chłopaki jak mam go przekonać :D ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień na twardszego albo edukuj :)

Jak on jeszcze nie wie, że to dwukołowe co jedzie i pierdzi to motocykl, to dużo pracy przed Tobą.

Powiedz mu, że motor zamienia energię na pracę mechaniczną i baby go dosiadają jedynie w przypadku gdy jest zamontowany w wibratorze i to będzie jego lesson łan :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha dobre :) Tyle,że on wie co to motor,a wibratora póki co mi nie trza bo staje na wysokości moich zachcianek :P Bardziej mi chodziło o radę jak przekonać go ogólnie do motorów bo jedyne co słyszę to,że mi się coś stanie i bla bla bla

haha coś o tym wiem :D i szczerze powiedziawszy przygotowuje go z tą myslą 6 lat.. i wiesz co? Dalej daje swoje wywody :P więc niewiem czy dasz rade a jak dasz to napisz jak to zrobiłaś bo mi już ręce opadły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Moniko :)Wczoraj byłam na rodzinnym spotkaniu z moim lubym-nie ważne szczegóły ;) Jego wujek ma Rometa K125,mój zapytał wujcia co to jest(mały pojemnik nad rączką z hamulcem)na to wujcio,że ma mnie zapytać bo jak się znam to powinnam wiedzieć.Jakież było jego zdumienie gdy powiedziałam mu,że to zbiornik z płynem hamulcowym a wujcio potwierdził :D .Myślę,że metodą małych kroków-pomału do niego dochodzi,że nie jestem taka tępa jak to na babę przystoi według facetów i coś się tam znam-w końcu się oswoi z myślą,że motocykle są w moim życiu i zawsze będą czy mu to się podoba czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu się oswoi z myślą,że motocykle są w moim życiu i zawsze będą czy mu to się podoba czy nie :)

hehe no dokladnie :D z facetem jak ze zwierzatkiem trzeba go pomalu przyswajac ;) Moj juz tez powoli to przyjmuje do wiadomości :D

Damy rade byle im sie nie dac!!!! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.