Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nasze futrzaste, pieraste pupile i nie tylko


Manka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Część już pewnie widziała na innych zdjęciach ale skoro powstał ten temat to czuję się w obowiązku przedstawić mojego psiaka. Ma na imię Goran i jest Golden Retrieverem ;) urodzonym 21 lipca 2009 roku ojcem jest Moondust OSTI O'SHEA a matką Pamela A. z Zagłębia. To chyba tyle na razie :D Jeśli będą pytania to śmiało :D

DSC_2072.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde wiecej :D piekny psiak..

Obiecałam, mój Atos- 9 miesięczny owczarek niemiecki długowłosy

A i jeszcze futer i jego

:lol:

Badziu daj więcej fotek Twojego futrzaczka :D

Atos też jest piękny :) ON-ki to baardzo mądre psy, podoba mi się w nich to, że pan jest panem i nikt więcej :D w przypadku Goldenów nie jest to aż tak widoczne :lol: fajne ma te zajęcze skoki :lol: czym go karmisz ? co stosujesz na kleszcze?

DSC_2153.jpg

DSC_0103.JPG

a tu jak był jeszcze szczylem :rolleyes:

Obraz%20001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehee...zajęcze/sarnie skoczki sa

czyli głupawka :D:lol::D

Obecnie Britem dla szczeniat dużych ras, ale myśle cyz nie lepszy Bosh. no i surowizna, mój futer ja uwielbia :lol: Czasem dla odmiany gotowane, tzn ryżna kurzych łapkach z mięchem.Kosci naturalnie tez.

Wykapałam go w szamponie na insekty, krople na karczycho i planuje po powrocie do domu zafundowac mu obroze Kilitix. no zeby mi biedactwo sie nie pochorowało.

Piekny misiek :)

PS. 2 fotka :rolleyes: foka :D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też używam kiltixa od dwóch lat tzn mój pies :) kleszcze się masowo nie wbijają ale zmasowane ataki piechurów się zdarzały plus jeden lub dwa w roku trzeba było wyciągać. O Bosh-u słyszałem, że nie jest zbyt dobrą karmą. Mogę polecić z doświadczenia Hillsa lub Acane ale to i tak przecież zależy od psa co będzie chciał jeść :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odswierze troszeczke ,bo topic chyba na to zasluguje.. Mongo ,wdze ze spanie w lozku i przykrytym do polowy nalezy do typowych kocich obyczajow,podobnie jak siedzenie w kasku ,jak poszukam to tez sie pochwale kotami ,ktore laskawie pozwalaja mi spac w moim lozku :P Atos to juz chyba troche podrosl Manka :D)) I chociaz normalnie to sie poprostu boje takich ogromnych besti to ten bydlaczek ma taka mine.. ze nic tylko wysciskac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A naturalnie...Atosowi wybił roczek :D moje kudłate szczęscie nie urosło ..wrecz jest teraz niepropozrcjonalny, jakis taki chudawy wiec czekamy na nabieranie masy. Troszke fotek z jego pierszego urlopowania :D

Z pancią ma :D <--paniusia chyba mniejsza odemnie :lol:

100_5684.JPG

w rzeczuszce z patyckiem sobie biegam

100_5553.JPG

no dalej..rzuć w końcu tego kamyczka

100_5657.JPG

aaaa...mam was rybcie, tu się schowałyscie :D

100_5607.JPG

powiedzmy, ze portretowo :lol:

100_5575.JPG

akcja: bierz kamyczka :D

100_5628.JPG

Na ratunek patyczkowi :lol:

100_5559.JPG

Szczęki 7 :D

100_5645.JPG

panciu, przytul mnie :)

100_5691.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam watpliwosci co do tego jak sie tu zdjecia wkleja ,ale moze sie uda :)))

Oto Milka jeszcze za malucha ,uznala za stosowne spac na srodku poduchy :)

Kask to rowniez bylo calkiem niezle miejsce. Kicek zostal znaleziony w deszczu ,jak byl jeszcze tak malenki ze nie umial sam jesc , a Milke przyniosla kolezanka -komus sie tam kocieta pojawily ,a ze w domu byla osoba jezdzaca na wozku , maluchow nie szlo upilnowac ,trzeba bylo je rozdac przed odpowiednim ku temu czasem-A ze Kicek mial problemy egzystencjalne ,uwazal ze jest czlowiekiem,nie miauczal ,siedzial godzinami przed lustrem.. to kolezanka wyjatkowo mu sie przydala :P

Manka-czy Atos przypadkiem nie wazy wiecej niz ty?! Rany boskie.. zastanawiam sie czy on nie jest wyzzszy od Ciebie jak stanie :P)

post-194903-0-26623000-1310556153_thumb.

post-194903-0-42341000-1310556223_thumb.

post-194903-0-07148400-1310556246_thumb.

post-194903-0-26623000-1310556153_thumb.

post-194903-0-42341000-1310556223_thumb.

post-194903-0-07148400-1310556246_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre kociaki :) niczym Bonifacy i Filemon :P

Co do Atosa :P no cięższy odmenie nie jest, msuze zważyc ale oceniam jakies 35-37kg :) także troszke mu do mnie brakuje :D

Ale jak na łapskach stanie to równy ze mna no może tyćku wyższy :D

Łoo Songo, gdzie masz oczy?? Zapierdzielili mu slepka...dobry fredzel :D jak to szczotkowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.