Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

Nobo... oszczędności oszczędności zawsze to parę km wcześniej więc i mniej się zapłaci na bramkach :D

no ale kto bogatemu zabroni jechać do końca heheh :P

a tak poważnie to jakoś z przyzwyczajenia zawsze tam skręcamy bo bliżej do centrum, można też i o zwycięstwa zahaczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem z Wami latać z powodu promili rano:) Żałuję, liczyłem że Shreka po 4 miesiącach spotkam wreszcie ale cóż............. Nie wszystko można mieć w życiu;)

BTW. O 14 30 lecieliśmy na SRC spod Auchan. Kolega martinez zapierdalał po Rybnickiej do i z centrum. Wydawało mi się że jakieś łożysko Ci wyje. Koła?

Warto zerknąć.

Aha. Co z tym alkoholem!!!!!!!!!!!??????????? Witek zastanów się czy chcesz całą watahę w ogródku? Może za jakieś dwa, trzy tygodnie rynek i browar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulik no dałeś radę i to z nawiązką. Kociak latał z nie złą werwą!!! :) chyba na orlenie tankowałeś. Kot to super moto tylko właśnie ta skrzynia jest podatna na koszty. Chociaż na formu czytałem że to zależy od jazdy i umiejętności zapinania biegów. Nie które padają po 20 tyś km a nie które po 40 (zresztą sam wiesz). Tak czy inaczej jak zdałem relację kumplowi który też kotem jeździ z jakim zacięciem twój kociak lata to był podjarany jak stara baba bo on to taki raczej turysta amator a tu relacja jak z wyścigów TT ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-D kot jest już w dobrych rękach a Andrzej to specjalista który zna się na sprzętach. Cena za "opieke" nad kotem też będzie rozsądna.

Jedynke niestety zarżnąłem przez brak wystarczających umiejętności :-p

Myśle że w przyszłym sezonie pouczymy sie z kotem troche gumowac :-) liczę na małe wskazówki panowie

ale tą rozmowe już oprzemy o jakiś bar :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.