Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

trzista :D albo i pińćset :P

a tak na poważnie na winklach każdy swoim tempem! nie ma sie co popisywać ani rywalizować... to ma nabieranie wprawy techniki i wielki fan... a nie igranie ze śmiercia...

także dawaj z nami nastepnym razem jak masz ochote ;)

P.S. OPOWIADAJ JAK SIE UDAL WEEKENDOWY WYPAD NAD MORZE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzista :D albo i pińćset :P

a tak na poważnie na winklach każdy swoim tempem! nie ma sie co popisywać ani rywalizować... to ma nabieranie wprawy techniki i wielki fan... a nie igranie ze śmiercia...

także dawaj z nami nastepnym razem jak masz ochote ;)

P.S. OPOWIADAJ JAK SIE UDAL WEEKENDOWY WYPAD NAD MORZE?

Trasa była ok.

Przez godz jechaliśmy w mżawce potem było już ok i mogliśmy pocisnąć :)

Ponad 600km zrobiliśmy w ponad 5h. W Władysławowie pogoda była do dupy, ale parę namiotów z browarem stało więc było ok.

Mało ludzi jak na Władysławowo.

W październiku, nie podaje terminu chcemy wyskoczyć do Jastarni.

Niby co będę pisał (jak śnieg nie spadnie)

Co do wypadu z wami to nie bardzo bo moja tablica na takich winklach układa się pod wpływem wiatru w układ L i nie widzę na poboczach ani za mną radiowozów.

I również dziwnie głuchnę :)

A po waszych fotach widzę że wy nie macie takich problemów jak ja, bo grzecznie się zatrzymujecie na wezwanie misiaczków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety trzeba płacić na miejscu i to słono !!!.Jak przekroczysz o 50 km/h i wiecej to płacisz 5000 koron to jest ok 900 zł i masz sprawe w sadzie i pol roku zakazu wjezdzania do Czech (mozesz mi wierzyc na slowo przerabialem to w zeszlym roku :/) jak przekroczysz do 40 km/h to tylko mandat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie!

Można polatać:)

Jak dobrze pójdzie to w czwartek nie ten ale przyszły skocze na Chudów i coś można polatać.

Co do moich umiejętności chodzi mi o łamanie przepisów ruchu drogowego :)

Co do prędkości to na razie kiepsko bo latam GPZ 500S i 180km/h leci jak się dobrze poskładam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.