Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic

Recommended Posts

• Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dokładnie, w grupie raźniej ... no i bezpieczniej

Fajnie to wygląda, tyle sprzętu. było Extra jak zawsze

hej hej zabierzcie mnie też ze sobą choć pomysł z muzeum to wyszedł o de mnie ,ale uwaga jeżdze jak emeryt.   

Posted Images

20 godzin temu, piotr.mar73 napisał:

hej hej zabierzcie mnie też ze sobą choć pomysł z muzeum to wyszedł o de mnie ,ale uwaga jeżdze jak emeryt. 

Emeryt nie emeryt, zapniemy sztywny hol i do odcięcia... :D

A co do emerytów to w tamtym roku jechałem z takim co mówił ze on więcej niż 80 km/h to nie jeździ,a jak poczuł wiatr we włosach to go ku**a dogonić nie mogłem hehe :lol:

chyba że wziął Braweran i konar mu zapłonął hahaha

10 godzin temu, żużu napisał:

Jeździły w Dakarze jak jeszcze Dakar jeździł do Dakaru ;)

I takie mniejsze ciężarówki - jechali chyba na Daleki Wschód. http://www.bing.com/images/search?view=detailV2&ccid=IY8kNVlk&id=9AAF868CF5D73062C9A39053C383E4DE9A0CDDB1&q=tatra++muzeum&simid=608014512593897481&selectedIndex=56&ajaxhist=0

Od dwóch dni fajna pogoda nawinołem  już całe 180 km po jurze złoty potok olsztyn bobolice i okolice i teraz male pytanko gadaliśmy parę dni temu o muzeum tatry na czechach .Sobota ma być całkiem znośna może wybralibyśmy się wolnym kroczkiem kroczkiem w tamtym kierunku lub coś innego .

Ja bardzo chętnie w sobotę lecz zobaczę czy mechanik się wyrobi, bo jutro daję moją Suzi na wymianę łańcuszków rozrządu i takie tam, więc jutro napiszę co i jak.

A jak już te muzeum Tatry, to o której planujesz wyjazd ??? oczywiście jak pogoda dopiszę ;)

8 godzin temu, piotr.mar73 napisał:

A  może ktoś jest jeszcze chętny na przewietrzenie motoru po zimie na razie ja i dycha jak pan doktor uleczy mu moto.

Chętnie się podłącze:D Tylko sobota czy niedziela?

Pogoda na weekend zapowiada się obiecująco. Ja również jestem zainteresowany przewietrzeniem moto, jednakże jakie ma być docelowe tempo przejażdżki? Nie oszukujmy się, demona prędkości nie mam i te przelotowe 115-120 da radę. Pytam by się nie pchać i stracić was na pierwszej prostej :)

CZesc zainteresowanym wyjazd niedziela miejsce spotkania do ugadania Fokus prędkość raczej spacerowa bez zapierdzialania opony się nie kleją więc raczej rozsądek ja będe  jechał z częstochowskiej wiochy wiec może na orlenie na skrzyżowaniu drug 78 z 94 zaraz przy rondzie jest ta stacja przed wjazdem na A 1??? :huh::huh: