Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

a martinez poszukaj sobie tego ducati na mobile.de, w niemczech maja ich troche choć chyba zdajesz sobie sprawę z tego że to nie jest najtansze moto.  witek widziałem na fotkach i rzeczywiscie robi pozytywne wrażenie ta kawa, troche mnie smuci ze moje moto estetycznie coraz bardziej przypomina shrekowe cos, z tą różnicą, że shreku jest ze swojej Bezy dumny.

 

przy okazji w nowym roku wszystkim tutaj życze żebyśmy za 12 miesiecy znowu sobie życzyli i nie musieli wspominać dobrych starych kumpli ktorzy jak to mówią "jeżdża po niebiańskich autostradach" (fatalny jest ten tekst).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

Grzesiu, jesli na wiosne bedzie zlozone :)

Ilm, miedzy nami jest taka roznica ze mnie stac zeby to moto robic. Nie placze caly sezon ze w gaznikach cos skopane, badz lozysko glowki wyjebane ;)

Nie mozesz zarzucic ze mam cos w nim nie sprawne, w przeciwienstwie do Twojego jest mocno doinwestowane ;)

 

No ale ... ;)

 

Szukasz zaczepki? Masz problem? Mozemy cos z tym zaradzic, podaj date na PW a rozwiazemy problem i gwarantuje Ci ze wiecej w twoich wypowiedziach nie nawiazesz do mojej kurwy :)

 

 

Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to przepraszam, nie wiedziałem ze to taki delikatny temat, o twoim moto czesto sie mówi, czasami przewinie sie jakies zdjątko, myślalem ze w ten sposób staje sie kandydatem do oceny, wiec pozwoliłem sobie wyrazić jakąś opinię. tzn powiem szczerze że rzeczywiscie troche zazdroszcze ci tego wehikułu, i dlatego tak gadam, także nie przejmuj sie , to z zawiści, tak naprawde to jest jedna z najbardziej odjechanych maszyn jaka jeździ po europie (a byłem nawet w czechach i sosnowcu) takze nie przejmuj sie tym co gadam, czasami mówie wiecej niż wiem ;-). 

 

w ogóle zachecam cie do pokazania wiecej fotek, dobrze doinwestowana maszyna zawsze cieszy oko.

 

 

a tak w ogóle to shreeeku wesołych swiat !!!!! i szczesliwego nowego roku !!!! pzdr :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.