Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr.Cookie

Milo mi Grzegorzu ze po przejechaniu sporej ilosci kilometrow, masz takie o mnie zdanie. Chyba sluszna decyzje podjalem co do wspolnego latania, po co mam Wam zawadzac, robic szlify przy wykonaniu prostej czynnosci jaka jest wrzucenie kierunkowskazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darth Vader vel Dark Rider vel Szrek pożyczył mi furę - a ponieważ ja lubię rozwalać gsx-efy to nie mogłem się oprzeć i skasowałem szrekowi suzi (Szrek się nie przyznaje bo byłem pod wpływem - a wtedy prokurator może mnie ścigać)

Dzięki Szreku że mnie nie podkablowałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz troche poza tematem...

"jest do zrobienia mala akcja.

Sandra, wychowanka DD, ktora zostala obdarowana przez DU kursem prawa jazdy, poprosila mnie o przysluge. Ona i jej wspolpracowniczki lacznie z szefowa, chcialy by wybrac sie na rajze - nigdy nie jezdzily. Zwracaja kase za paliwo icon_biggrin.gif problem, ze jak juz pisalem nie jezdzily i tym bardziej nie maja sprzetu. Razem jest ich 6.

Znajdzie sie tylu chetnych, by skrzyknac sie w ktorys dzien i zrobic im troche frajdy"

Potrzeba 2 motorków jeszcze... na sobote ktos chetny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz troche poza tematem...

"jest do zrobienia mala akcja.

Sandra, wychowanka DD, ktora zostala obdarowana przez DU kursem prawa jazdy, poprosila mnie o przysluge. Ona i jej wspolpracowniczki lacznie z szefowa, chcialy by wybrac sie na rajze - nigdy nie jezdzily. Zwracaja kase za paliwo icon_biggrin.gif problem, ze jak juz pisalem nie jezdzily i tym bardziej nie maja sprzetu. Razem jest ich 6.

Znajdzie sie tylu chetnych, by skrzyknac sie w ktorys dzien i zrobic im troche frajdy"

Potrzeba 2 motorków jeszcze... na sobote ktos chetny?

proszę łopatologicznie - czego oczekujesz? plecakowania? co to za skróty DD (dom dziecka?), DU (?)

dlaczego pytam - mam unieruchomioną jawkę dandy 125 (wymaga odpalenia, przeglądu, wstawienia aku, sprawdzenia hampli)

możnaby ją postawić na kółka po połowie lipca (wtedy złapię trochę oddechu w weekendy)

ten kurs prawa jazdy dotyczy motonga?

napisz więcej na temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym pomóc ale na sobotę nie będę miał sprzętu.

dziewczyna ma kurs ma moto czy samochód?

zmierzam do tego że jeżeli jest to kurs na motocykl to dla takiej osoby jestem skłonny uruchomić jawkę (czeka na zrobienie prawka przez córkę więc jeszcze postoi) i zaproponować jej samodzielny wspólny wyjazd (taki spokojny bez szarpania na drodze)

pojechać grupą i zabrać ją z ekipą - myśle warte odpalenia jawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilm - sam źle rozumujesz.

1. samodzielny - oznacza że może sama prowadzić

2. wspólny - że nie jedzie sama tylko w ekipie (jeżeli masz grupkę kilku ludzi zrównoważonych to wiesz że taki wyjazd jest dużo bardziej bezpieczny niż wyjazd samodzielny)

3. sam kiedyś bardzo chciałem jeździć na 2 kółkach, rodzice byli przeciwni, jawkę kupiłem dopiero jak miałem 30tkę.

4. jawka stoi od 1,5 roku - wymaga więc poświęcenia jej trochę czasu aby ją odpalić (może czyszczenie gaźnika będzie potrzebne, przesmarowanie linek, napompowanie, sprawdzenie hamulców i przegląd) - to jest z dniówka aby ją doprowadzić do wersji jeżdżącej bezpiecznie - normalnie by mi było żal tego dnia, rozumiem jednak że marzenia osób które nawet nie myślą że mogą się spełnić - jeżeli się spełniają są dużo więcej warte.

5. osoby z DD mają z założenia gorszy start, nie masz rodziny która cię wspiera itd - z resztą sam wiesz lepiej z racji zawodu

6. i nie nabijaj się ze mnie - nigdy niczego nie zrobiłeś dla innego człowieka zupełnie bezinteresownie? - nie wierzę. Ja widziałem łzy w oczach takiego człowieka - daje kopa.

7. na marginesie - nie jestem święty, nie działam w ten sposób non stop (ale raz w roku mi się zdarza), czasami coś do człowieka dotrze i wie że to ten moment i trzeba działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilm nie bd zapodawał mapy bo przeważnie i tak wszyscy miejscówki znają. Myślałem by do Zawoi się wreszcie dostać, byłem tam samochodem i teren fajny.

Gdzie potem to zależy, z tym że ja popołudniem muszę dotrzeć i zostać w Węgierskiej Górce. Odtransportuję Was do połowy drogi powrotnej. Można przez Czechy lecieć gdyż nie jedzie jeden nasz kolega co ma zakaz:)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co tam u burnfeela, jeszcze sie nie odezwał, ja tez jestem chetny, propozycja 10:15 pod auchan czy wczesniej? tapmal dzisiaj był pod auchan ale cos tam z akumulatorem mu siadło i z łancuchem, i tak nie było sensu jechac bo do węgierskiej górki chciał w jedna strone, wiec we dwójke kiepsko. ja załozone mam łozysko nowe i mam wrazenie ze jade nowym motocyklem, chce sprawdzic czy przekłada sie to na jazde. dawac znac inni czy maja ochote jutro pojezdzic. adm daj znac telefonicznie jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.