Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr.Cookie

O 12 zbiorka, na parkingu OBI w katowicach ( droga na skoczow) i wypad na koniakow ! Tolerancja spoznienia 5-10 min pozniej nas nie ma:PP

Zapraszam, podpinac sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie wstepnie pisze ale zróbmy 11:30, tak jak mowilem do połnocy mam w planach picie i chce zeby troche to ze mnie wyleciało, nie chce lecieć na gazie. druga rzecz to nie będę jakoś niesamowicie leciał bo to będzie w sumie pierwszy raz w tym sezonie jak będę jechał. takze jak sie zgubie czy zostane z tyłu to nie bede miał hard feelings.

bede moniotorowal temat a teraz zbieram sie na urodzinki.

adm , tapmal wstepnie sie pisza, mam nadzieje ze burnfeel tez sie pisze

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

ja odpadam mam moto unieruchomione, wymienialem na warsztacie uszczelniacze w pompie sprzegla i tloczku, i nie idzie odpowietrzyc... Pompa chyba padla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

ilm, dlaczego nie waze piora ? Wczoraj zestaw naprawczy sprzegla montowalem w warsztacie . Nie szlo odpowietrzyc, dzisiaj poskladal z rana na starych czesciach, i udalo sie, jutro ma zalozyc nowe czesci i jutro dopiero moto odbieram? Moja wina? Jeszcze sie razem nalatamy...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martinez, Samoyeds dzieki za dzisiejsze wspólne latanie

nie ma za co Asphix, szkoda ze nie miałem dzisiaj na tyle kasy żeby śmignąć na tą pieskową skałe tak jak mówiliście... no ale... raz na wozie raz pod...

A co do wozu. dzisiaj był wypadek koło mojego domu. moto wjechało w tył samochodu i sie zastanawiam czy motórzysta z tarnowskich jest z forum. jemu nic sie nie stało (chwała Bogu) ale moto... lagi pokrzywione, bak wgnieciony(chyba szlif byl) i kierownica wgnieciona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adm, tapmal, burnfeel, dzieki za współne latanie, do góry żar z gliwic dystans jest 150 km, od gór żar do gliwic 110 km, nie wiem jak to zrobiliśmy ale droga "do" powinna być poddana przemyśleniom. w sumie czuje ze wlokłem sie za wami i dzieki za cierpliwosc, robie zakrety kwadratowo ale nadrabiam humorem.

burnfeel gdzie te filmiki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

Szkoda ze mnie nie bylo ale nadrobie to. Sprzeglo odpowietrzone jutro na nowych czesciach skladane znowu bedzie, mozliwe ze na gaznikach bedzie mial mieszanke dzwignieta ( iglice? dysze? ) Zamowilem tuleje mocowania silnika... Wiec moto powinno juz bardzo ladnie sie prowadzic ;)

Ilm Grzegorzem sie nie przejmuj on zawsze tak butowal :P nie patrzy na innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.