Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jastrzębie Zdrój wita!


Anka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich zaawansowanych i początkujących motocyklistów :) Jestem Anka mieszkam w J-biu Zdroju :) mam nadzieje ze bede mogła na Was liczyc jesli chodzi o pomoc gdyż jestem tu nowa i w temacie sie znam jak swinia na gwiazdach :) hehe Pozdrówki 4 all! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :) Ja też jestem z Jastrzębia i też niedawno dołączyłem, jestem częściowo po i częściowo w trakcie zakupów, więc przeżywałem te same dylematy: co gdzie ? jakie ? etc etc. Więc, jeżeli chodzi o sklep to polecam Damir Team w Wodzisławiu ul.Leszka :) Fajna parka za ladą, od razu widać, że na temacie "zęby zjedli" poza tym nie wciskają Ci niczego, a wręcz przeciwnie doradzą, podpowiedzą co i jak. Wybór mają spory, dużo mogą zamówić :) A co najważniejsze Sylwia to cierpliwa osóbka, a wiem co piszę bo dość często ich ostatnio molestuje pytaniami itd. Proponuję podjechać i sama się przekonasz. Powodzenia w kompletowaniu ubioru i do zobaczenia na mieście :D Lewa w górę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ;) Ja też jestem z Jastrzębia i też niedawno dołączyłem, jestem częściowo po i częściowo w trakcie zakupów, więc przeżywałem te same dylematy: co gdzie ? jakie ? etc etc. Więc, jeżeli chodzi o sklep to polecam Damir Team w Wodzisławiu ul.Leszka ;) Fajna parka za ladą, od razu widać, że na temacie "zęby zjedli" poza tym nie wciskają Ci niczego, a wręcz przeciwnie doradzą, podpowiedzą co i jak. Wybór mają spory, dużo mogą zamówić ;) A co najważniejsze Sylwia to cierpliwa osóbka, a wiem co piszę bo dość często ich ostatnio molestuje pytaniami itd. Proponuję podjechać i sama się przekonasz. Powodzenia w kompletowaniu ubioru i do zobaczenia na mieście ;) Lewa w górę

Wielkie dzięki Kolego :) jutro z samego rana tam zajrzę :) mam nadzieje ze w tym sezonie napewno się spotkamy :) lewa w górę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj bo warto :D na pewno się spotkamy bo mieścina nie za wielka a motocyklistek to ze świecą szukać ;) Jakbyś się wybierała do Częstochowy to startujemy z Jastrzębia ekipą więc jak coś to zapraszamy ;) a na czym śmigasz ?

Mam nadzieje ze to juz w tym sezonie :) do Częstochowy nie jade bo jeszcze nie mam na czym :) hehe :)ale rozglądam sie za czyms co bedzie dla mnie najlepsze i na czym sie nie zabije w pierwszym sezonie :)) hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez witam i goraco polecam zakupy u Sylwii w Damir Team, wie co sprzedaje, ma swietne ceny, poradzi i sama jezdzi wiec nas rozumie :)

Mialam dzis okazję poznac i Sylwie i jej męza :))) wyszłam z rekawicami... a kurtki i kaski będą we wtorek :) wiec znowu tam zawitam :D dzieki koledzy za polecenie! jest naprawde w deche! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka,

Poznałyśmy się osobiście to teraz witam na Forum :)

Widzimy się w najbliższym czasie :D

Tymczasem życzę owocnego korzystania z forum a w razie pytań wiesz gdzie mnie szukać :D

Pozdrawiam serdecznie

Syla

P.S.: Dziękuję kolegom za rekomendację :D dzięki Wam znajdujemy sens działania :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.: Dziękuję kolegom za rekomendację :P dzięki Wam znajdujemy sens działania :)

Myślę, że jakby Sylwia miała profit dzielić na ilość polecających to bida by była i tyle ;p Ja tam swój odebrałem w postaci herbatki w Wodziu :) i powiem więcej nawet cukier był ;p;) Pzdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.