Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może coś na temat kasków LS2 jakie są wasze opinie.znalazłem taki w dobrej cenie wygląda nieźle.może ktoś miał okazje w takim jeździć.moje zastrzeżenia budzi system zapinania.nie wiem jak to sie fachowo nazywa ale jest taki sam jak w butach narciarskich.wdzięczny bede za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja wrecz przeciwnie - przelatałem sezon w LS2 delta 369 - szczekowiec z blenda przeciwsloneczna - do turystyki byl super, powloka lakiernicza nie do zadrapania, szybka tez twarda - ciezko bylo ja uszkodzic chociaz nie raz dostalem kamieniem, super wentylacja nawet w ponad 30 stopniowe upaly, zapiecie sprawdza sie doskonale szybciutko zapinasz i zdejmujesz - mozna dopasowac pod broda za kazdym razem. Ogolnie spisywal sie dobrze - w tej klasie cenowej polecam. LS2 maja w tescie sharpa nawet niezle opinie - jezeli masz okazje wyrwac go w dobrej cenie to bierz. Klopotem moze byc dobor rozmiaru bo jest troszke pokrecony - XL w kaskach LS2 to jak XXXl w innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

LS2 to chiński produkt przeznaczony na rynek światowy. Dowiedziałem się niestety po kupnie. Jakość wykonania jak na chinola jest całkiem dobra, szczególnie w tej kategori cenowej. Na kasku pisze niby 1550g ale w porównaniu do HJC który ma te same oznaczenia to jest jednak wyczuwalnie cięższy. Nie mam jakiś zastrzeżeń do LS2 ale świadomość, że to chinol troche mnie przeraża. Chociaż kto wie, np. addidas też jest produkowany w chinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LS2 to chiński produkt przeznaczony na rynek światowy. Dowiedziałem się niestety po kupnie. Jakość wykonania jak na chinola jest całkiem dobra, szczególnie w tej kategori cenowej. Na kasku pisze niby 1550g ale w porównaniu do HJC który ma te same oznaczenia to jest jednak wyczuwalnie cięższy. Nie mam jakiś zastrzeżeń do LS2 ale świadomość, że to chinol troche mnie przeraża. Chociaż kto wie, np. addidas też jest produkowany w chinach.

niestety teraz prawie wszystko jest robione w chinach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze rozważam Delta Matt Black

http://sklep.motorek.pl/index.php?p500,kask-integralny-z-otwierana-szczeka-ls2-delta-czarny

lub ten, Ride Gloss

http://www.select-shop.pl/kask-ff3861-ride-gloss-black-p-11127.html?osCsid=829e1abc419c118f5cb17cf525041fea

Szczerze mówiąc wizualnie wydają mi sie rewelacyjne... ale wiadomo, wygląd nie wszystko. Co o nich sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sharp.direct.gov.uk/testhelmetlist?sharp-make=119&sharp-model=&sharp-type=All&sharp-rating=1&sharp-price-from=0&sharp-price-to=9999&discontinued=1 posiadam ls2 jako drugi-trzeci ;) kask nie pamietam modelu ale jest to integral.zdecydowanie najlepszy stosunek jakosci do ceny -polecamMam jednego uvexa i hjc i powiem szczerze że ls2 jest zdecydowanie lepiej wykonany.

A to że jest w robiony w kraju zoltych raczek -no i co z tego poczytajcie metki na swoich ubraniach czy sprzecie rtv,agd itp.

w testach sharpa tez zle nie wypadl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.