Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

80km/h


flashar

Rekomendowane odpowiedzi

Więc proponuję zrobić wstępną listę, jeśli będzie jakieś zainteresowanie to pomyślimy nad konkretnym terminem (mnie generalnie odpowiada zawsze).Lista - ognisko na zakończenie sezonu :1) Husar2) flashar + zona (musi was wkoncu poznac)_________________________________________raczej jestem za ogrodnkiem u husara - jest to impreza szybka do zorganizowania i jak ktos zapije to na taxe nie straci majatku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ptaku821106 @ 14.10.2010 20:57Nareszcie w domu :( Bastor, ArtuS dzięki, miło było wypić kawę w Waszym towarzystwie i pogadać. Powrót prawie 80km przy temp. 5 st.C wybiła mi z głowy wieczorne jazdy, od dziś jeżdżę nie dłużej niż do 17-18ej :P A kalesonki to podstawa :D
Zapomniałeś dodać, że te prawie 80km było bez szybki, która została gdzieś w Chudowie jako eksponat :-/ Jutro Ci foty prześlę, ale będą mega marnej jakości, bo telefon po zmroku robi je bardzo kiepsko.
flashar @ 14.10.2010 22:55Więc proponuję zrobić wstępną listę, jeśli będzie jakieś zainteresowanie to pomyślimy nad konkretnym terminem (mnie generalnie odpowiada zawsze).Lista - ognisko na zakończenie sezonu :1) Husar2) flashar + zona (musi was wkoncu poznac)_________________________________________raczej jestem za ogrodnkiem u husara - jest to impreza szybka do zorganizowania i jak ktos zapije to na taxe nie straci majatku:)
3) ArturSZ tym, że u mnie z terminami różnie :-/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario pozwoliłem sobie umieścić Ciebie i żonę na liście, żeby mieć chętne osoby w jednym miejscu, jutro podam proponowane przezemnie terminy.1) Husar2) flashar + zona (musi was wkoncu poznac)3) ArturS4) BAnita jak mnie nie moze zabraknąć:) 5) Mario + żona------------------------------------------------------------------------Fajny sprzęt Banita------------------------------------------------------------------------Co do numerów gg mój jest dostępny na moim profilu tego oto forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banita motorek wypasik. Ale jesli pojedziesz go obejrzec, to juz jest Twoj jesli oczywiscie bedzie w dobrym stanie. Ale mnie co innego martwi.....jak Ty dozyjesz do nowego sezonu, wiedzac ze nowe moto kurzy sie w garazu :)))Jakie parametry techniczne ma ten rumak? Post edytowany: 15.10.2010 19:29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) mam duzo kumpli z pracy z chrzanowa to podrodze zabieram:D----------dario dorzyje pucowaniem:d----------mario ma cb i radio kaseta ale bedzie cd i scorpions:d----------cb oczywiscie do ozdoby i wiadomosci lokalne na drodze bo jako ze 80 na godzine to niezaszybko----------rumak ma silnik 1300poj 100konikow dwa koła siedzenie i kierownica :) no i bak do tankowanie etyliny:D----------a i taki bajer na kurym biegu sie jedzie gdybym zapomniał:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BANITA @ 15.10.2010 18:23panowie i panie a co wy nato zeby utworzyc liste znajomych na gg i powymieniac sie numerami zawsze predzej cos idzie napisac jak cos sie bedzie dzialo:D
Nie żebym był za portalami społecznościowymi, ale akurat Facebook myślę byłby tu jak najbardziej na miejscu, bo można tam np tworzyć nowe wydarzenie i zapraszać do niego znajomych, którzy z kolei ustawiają status, czy będą uczestniczyć czy nie. Tak zorganizowałem zdaje się mój drugi wyjazd - testowo puściłem jedno zaproszenie, kumpel puścił do kolejnego i tak w dwa dni zebrała się grupka 8 motocykli na wyprawę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Flasha założy CB to będziemy mieli jednego na szpice a drugiego na zad :)----------myślę że z grupą 3.14 można się umawiać na spotkania w miejscach docelowych a każda z grup dojedzie własną prędkością na miejsce spotkania----------coś mi źle zalogowało i wróciłem nie do tego wątku----------Piątkowe Piwko robi swoje!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety planuję jutro kaca leczyć a wtedy jestem bardzo marudny więc odpadam.----------Ognisko zakończenie sezonu - śmiało moherki dopisywać się ...1) Husar2) flashar + zona (musi was wkoncu poznac)3) ArturS4) BAnita jak mnie nie moze zabraknąć:) 5) Mario + żonaJeśli chodzi o termin ja proponowałbym sobotę 23.10.2010 albo 30.10.2010 ale mogę generalnie zawsze więc jeśli są jakieś inne propozycje to jestem otwarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motonici,Jeśli jesteście zainteresowani podniesieniem umiejętności w zakresie jazdy motocyklem w dniu dzisiejszym uruchamiam projekt "Bezpieczny Motocyklista". W ramach projektu planuję przeprowadzić cykl profesjonalnych szkoleń. Informacje dotyczące pierwszego szkolenia przeczytacie w wątku "...3,14 i reszta".Zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.