Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam z Katowic :)


Agniesia_88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie :)Aktualnie to nie mam jeszcze ani prawka ani moto :)( ehh..ale w nastepnym sezonie juz bedzie , musi byc ;) a tak wogule to cały czas szukam motocykla odpowiedniego dla mnie. Jestem otwarta na nowe znajomości... Może kiedyś ktoś z Was będzie chętny na małą przejażdżkę ze mna :P hehe.. :)) Ale Wam zazdroszcze że mozecie sami szosowac po drogach :)Pozdrawiam Nowy Plecaczek :* Post edytowany: 21.08.2010 17:36 Post edytowany: 21.08.2010 19:52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo zaczynołem od Jawy 350 . Potem były Etle (kilka) , GS 550 e , CX 500 . GPZ 900 , CBR 600 a teraz Suczysko 600 . Moim zdaniem trzeba siąść na sprzeta , przejechać sie troche sprawdzić czy to mi pasuje i decydować . To trzeba poczuć , tak mi sie wydaje . A poza tym kasa tez ogranicza wybór .Powodzenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaju :)1.Jeśli moge zaproponować to patrz za czymś lekkim i zwrotnym 2.jeśli jesteś osobą którą czasem ponoszą emocje to też patrz za czymś 250-500ccm, jeśli jesteś opanowana to patrz punkt 1. :) LwG :P ps. ja zaczynam na gsx600f 93.. ciężkie, średnio zwrotne i nie takie słabe... a polowałem na gs500 albo na Cb500 no ale natrafiła sie dobra okazja i mam co mam i jestem zadowolony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcperson @ 22.08.2010 13:57hehehe twój i mój roczniki:p O moto bym tego nie powiedział;p
nio nio widze teraz że mamy ten sam rok urodzenia :) hehe.. to fajnie ;p a co Ty zaczynasz dopiero smigac na moto?----------
raz111 @ 22.08.2010 13:51witaju :)1.Jeśli moge zaproponować to patrz za czymś lekkim i zwrotnym 2.jeśli jesteś osobą którą czasem ponoszą emocje to też patrz za czymś 250-500ccm, jeśli jesteś opanowana to patrz punkt 1. :P LwG :P ps. ja zaczynam na gsx600f 93.. ciężkie, średnio zwrotne i nie takie słabe... a polowałem na gs500 albo na Cb500 no ale natrafiła sie dobra okazja i mam co mam i jestem zadowolony:)
.. nio Ja chce cos malego zwinnego i nie ciezkiego ;p :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcperson @ 22.08.2010 14:02Ano zaczynam ale pewne doświadczenie już mam. Pierwszy poważny sezon na większym moto i 9 tys km nawinięte jak dla mnie to dobry wynik. Basta-speed trochę z gatunku disco polo ale da sie posłuchać:)
Nio i widzisz.. Ja tez chce miec juz to za soba.. zyje tym :P Ja to ciagle prawie slucham.. dodaje mi to powera:d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzuki sv 650, ducati monster 600 (i okolice), fazer 600 (po 2002) - ogolnie jest tego duzo wiecej malego zwrotnego. Ja kupujac swoj pierwszy chcialem jednego z trojki ktora wymienilem...kupilem fazera 2001...troche czasu mi zajelo jego okielznanie (wiele razy mialem watpliwosc czy nie za mocny na poczatek)...ale teraz kiedy stoje przed kolejnym zakupem stwierdzilem ze przez sentyment chyba fazera nie sprzedam. Post edytowany: 23.08.2010 17:55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fz6, którego kupiłam jako pierwszy własny motocykl.Gdyby mi zależało na tym , aby było to moto małe, zwinne i nieciężkie to bym pewnie wybrała coś innego . Kobieta jest inaczej zbudowana i ma mniej siły , a fz 6 jest dość wysokim motocyklem z dużym bakiem dlatego mi nieraz wydaje się cięższy niż motocykle podobnej klasy. Cięzko jest pchać go gdzieś albo zawracać siedząc na nim -przy kobiecej posturze. A z manewrami w czasie jazdy to już bardzo indywidualna sprawa.Bardziej bym proponowała fazera 600 jeśli już w tym temacie - przymierzałam się i te na których siedziałam były niższe od fz6 i jakieś takie łatwiejsze jakby ;p no i silnik inny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.