Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

14 sierpnia Tychy ? Smiertelny ?


davidek102

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, piszę z pytajnikami, bo całość jest niestety nie do końca pewna. Gdy przedwczoraj będąc na badaniach w szpitalu wojewódzkim, widziałem jak przywieziono mężczyznę po wypadku motocyklowym, miał nawet kask na głowie. Nie chcę opisywać jak wyglądał, bo na prawdę okropny widok. Po przywiezieniu natychmiast była podjęta próba ratowania życia temu człowiekowi, było niestety po chwili słychać tylko jak pakują już ciało, a chwilę potem widzieliśmy jak z pokoju wyjeżdżają zwłoki. Jedyne co w nerwach powiedzieli nam lekarze, to że wiek 25lat, Imię na M, nie pamiętam już, ale mój przyjaciel powinien więcej z tego dnia pamiętać. Jeśli macie jakieś informacje dotyczące tego wypadku z 14 sierpnia to prosiłbym o zamieszczenie ich tutaj, żebyśmy chociaż wiedzieli co tak na prawdę się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/wiadomosci/art2599,smierc-motocyklisty.html"W sobotę doszło do tragicznego wypadku z udziałem motocyklisty. 25 – letni katowiczanin w Tychach na ul. Beskidzkiej podczas wyprzedzania pojazdów utracił panowanie nad kierownicą i przewrócił się. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł w szpitalu. Tyscy policjanci wyjaśniają szczegóły okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Zdarzenie zaistniało w sobotę około godziny 16.30 w Tychach na ulicy Beskidzkiej. 25 – letni katowiczanin kierując motocyklem marki Yamaha, podczas wyprzedzania pojazdów, najechał na krawężnik rozdzielający pas jezdni. W wyniku tego utracił panowanie nad kierownicą i przewrócił się na bok. Obrażenia jakie odniósł okazały się śmiertelne. Tyscy policjanci wyjaśniają szczegóły okoliczności tego tragicznego zdarzenia."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duza predkosc widocznie wyniosło go podczas wyprzedzania i stad najechał na kraweznik. Niedawno mój brat widziałem idiote na r1 który przez okolo 30 minut jezdził od ronda do ronda na osiedlu K z predkoscia jakies 150 -170 niekiedy na 1 kole.Ubrany w spodenki czysty debil. brat miał nawet zadzwonic po pały. i potem dziwimy sie że mówia na nas dawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, osoba która zginęła w tym wypadku to 25 letni Marcin z Katowic -Kostuchna... pogrzeb Marcina odbył się w czwartek, jego smierć widocznie była potrzebna.Life is brutal, spoczywaj w spokoju Marcin, zawsze zostaniesz w naszych sercach.Profil jego osoby znajdziecie na nk Marcin S... Katowice 25 lat Post edytowany: 21.08.2010 16:30 Post edytowany: 22.08.2010 13:45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do strazak1972: ''Mój brat widziałem''??a co to chłopie znaczy?to wkoncu ty czy twój brat bo coś sie gubisz;] ale nie wiedzialem ze w braci motocyklowej mamy jakis konfidentów który jak to okreslil chcial zadzwonic na psy;| a debilem to mozesz byc ty i nie nazywaj tak innych bo ty jestes potencjalnym KONFIDENTEM SPOŁECZNIAKIEM co przy tym debil to prawdziwy komplement:))ty pewnie w parku siedziales i podziwiales i żal dupe sciskal bo pewno na koło to se mozesz postawic ale bmx-a.Bez pozdrowień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę cwoku że nawet profilu nie uzupełniłes zebys mógł pyszczyc na forum bez żadnych problemów. Co ja moge na koło postawic to moja sprawa a nie lubie cmoków którzy jezdza po miescie jak idioci szpanując ŻE MOGA SMIGAC 150.ale na ubranko to ci juz brakło?(nie stac cie na spodnie) tam akurat dzieciaki czesto i gesto smigaja i to bardziej o nich mi chodzi niz o ciebie.JAK JA JEZDZIŁEM NA MOTO TY SIKAŁES JESZCZE NA DYWAN Z DRABINY KRASNALKU. chcesz sie scigac to idz na autostrade albo na tor a nie po miescie gdzie pełno ludzików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R1Tychy @ 22.08.2010 19:38Do strazak1972: ''Mój brat widziałem''??a co to chłopie znaczy?to wkoncu ty czy twój brat bo coś sie gubisz;] ale nie wiedzialem ze w braci motocyklowej mamy jakis konfidentów który jak to okreslil chcial zadzwonic na psy;| a debilem to mozesz byc ty i nie nazywaj tak innych bo ty jestes potencjalnym KONFIDENTEM SPOŁECZNIAKIEM co przy tym debil to prawdziwy komplement:))ty pewnie w parku siedziales i podziwiales i żal dupe sciskal bo pewno na koło to se mozesz postawic ale bmx-a.Bez pozdrowień
nie ma sie co spinac i obrazac nawzajem wypadalo by sie najpierw przedstawic.Dzisiaj sam byłem swiadkiem jak 2 wiesniakow na mikolowskich blachach na jakims starym cheblu slalomem mijalo auta mieli moze po 15 moze po 16 lat zapierdzielali bielską, normalnie czekalem az ktos im wyjedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z wami ale jednak dzieciaków mnóstwo a facet zachwycony swoimi popisami.Pózniej sie cos stanie i kazdy z puszki nagada sie jacy jestesmy , ze dawcy itd. szkoda niszczyc opini. a nie tak dawno mielismy mnostwo tragedii na naszych tyskich drogach .widac jednak ze nie do wszystkich to dociera. t or zawsze bezpieczniejszy niz droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R1Tychy @ 22.08.2010 19:38na koło to se mozesz postawicale bmx-a
on stawia bmx'a a na kolano w szorcikach pewnie nikt nie da rady :]mam nadzieje że nie jesteś tym leszczem który w zeszłym roku podjechał na R1 do Suzi-Moto i chciał kupić używaną oponę bo z tej co miał to druty centralnie wychodziły.no i mam nadziej że nie jesteś tym oszołomem, który na K zapingala od ronda do ronda bo napewno był byś tym co ma oponę przez środek z drutami boki jak nowe.
strazak1972 @ 23.08.2010 21:06a nie tak dawno mielismy mnostwo tragedii na naszych tyskich drogach
no fakt macie jakieś fatum w Tychach, zbyt wiele prostych odcinków no i zbyt wielu oszołomów. Ostatnio koło OBI kolo na CBR Repsol poszedł na kole, z plecakiem już lekko zesranym....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wiem kto to jest .jezeli był pod piramida ostatnio z kolezanka w cizemkach to bedzie on.Na pewno bede miał przyjemnosc spotkac gdzies na drodze zobaczymy czy bedzie mógł wtedy tak mocno gębą kłapac? Bo na forum odważny jest że hohohohohohoh ----------tatus kupił moto i teraz jaki zadziorny i odważny ,kozak jak cholera. Obyś nie za barzdo kozaczył synku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.